Pan entero del grano de centeno con semillas de lino

Mestemacher
55
Polecam Pan entero del grano de centeno con semillas de lino
53Pan entero del grano de centeno con semillas de lino
- Prosty skład - Wysoka zawartość błonnika - Doskonały również z tostera
Pan entero del grano de centeno con semillas de linoPan entero del grano de centeno con semillas de lino
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-04-15

pojemność

cena za kilogram

14,60 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900585000134

5900585000134

precio: 7,30 zł

7.30 PLN 2027-04-15 NewCondition
śruta żytnia pełnoziarnista, woda, siemię lniane (5 %), sól, drożdże
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
wartość energetyczna812 kJ (193 kcal)
tłuszcz3,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,5 g
węglowodany30,6 g
w tym cukry2,2 g
błonnik9,5 g
białko5,4 g
sól1,0 g
*RWS: referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 7 porcji.
Informacja dla diabetyków: 1 porcja (1 kromka) = ok. 2,2 WW**
**WW - wymiennik węglowodanowy

Żyto : Zawiera
- Prosty skład - Wysoka zawartość błonnika - Doskonały również z tostera
Características:odpowiedni dla wegan, bez substancji konserwujących, pasteryzowany
marca:Mestemacher
Nombre del producto regulado legalmente:Chleb żytni pełnoziarnisty z siemieniem lnianym, pasteryzowany, krojony.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk
Preparación y uso:Produkt w oryginalnie zamkniętym opakowaniu nadaje się do robienia zapasów.
Tipo de embalaje:Torba
Dirección de devolución:BENUS Sp. z o.o., ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań tel. (+48) 61 651 78 06
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • 2026-09-21 15:21:51Polecam



Mestemacher rodajas de pan Mestemacher rodajas de pan
integral de centeno 500 g
14,32zł/kg

precio: 7,16 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-03-15
Mestemacher Centro de pan de Mestemacher Centro de pan de
centeno de grano entero de copos de avena 500 g
14,34zł/kg

precio: 7,17 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-03-15
Mestemacher Mestemacher Chleb Mestemacher Mestemacher Chleb
żytni 500 g
14,84zł/kg

precio: 7,42 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-04-15
Mestemacher integral de centeno Mestemacher integral de centeno
con calabaza piedra 500 g
14,82zł/kg

precio: 7,41 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad 2027-03-15
Rendimientos de cereales pan de Rendimientos de cereales pan de
trigo tostado 500 g
8,88zł/kg

precio: 4,44 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2026-10-17
Mestemacher pan integral de Mestemacher pan integral de
centeno 250 g
27,44zł/kg

precio: 6,86 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-03-15
Radix pan rústico Radix-Bis Radix pan rústico Radix-Bis
350 g
26,83zł/kg

precio: 9,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-01-30
Mestemacher Mestemacher Chleb Mestemacher Mestemacher Chleb
owsiany 300 g
27,77zł/kg

precio: 8,33 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-03-15
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5