Mestemacher
51

Wysoka zawartość błonnika. Doskonały również z tostera. Beta-glukany pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Zawiera 1,3g Beta-glukanów z owsa w 100 g, co odpowiada ok. 2 kromkom. W celu utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi niezbędne jest dzienne przyjmowanie 3g Beta-glukanów. Bez substancji konserwujących zgodnie z rozporządzeniem UE o prod. BIO, pasteryzowany.

Produkcja ekologiczna jest przyjazna dla środowiska i podlega ścisłemu nadzorowi.

Nutri-Score – A.

BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-03-15

pojemność

cena za kilogram

27,77 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900585001414

5900585001414

precio: 8,33 zł

8.33 PLN 2027-03-15 NewCondition

Produkty zbożowe** (rozdrobnione ziarno żytnie** 36%, produkty owsiane** 23% (ziarna owsa**, płatki owsiane**, otręby owsiane**)), woda, ziarna słonecznika** 3%, sól morska.

**  z rolnictwa ekologicznego


Wartość energetyczna (kJ / kcal) 875/208
Tłuszcz (g) 3,9
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 0,6
Węglowodany (g) 32,5
w tym cukry (g) 4,0
Błonnik (g) 8,5
Białko (g) 6,5
Sól (g) 0,8

           

  Fosfor 215 mg w 100 g

  Magnez 71 mg w 100 g

Wysoka zawartość błonnika. Doskonały również z tostera. Beta-glukany pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Zawiera 1,3g Beta-glukanów z owsa w 100 g, co odpowiada ok. 2 kromkom. W celu utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi niezbędne jest dzienne przyjmowanie 3g Beta-glukanów. Bez substancji konserwujących zgodnie z rozporządzeniem UE o prod. BIO, pasteryzowany.

Produkcja ekologiczna jest przyjazna dla środowiska i podlega ścisłemu nadzorowi.

Nutri-Score – A.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Mestemacher pan integral de Mestemacher pan integral de
    centeno 250 g
    27,44zł/kg

    precio: 6,86 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-03-15
    Mestemacher rodajas de pan Mestemacher rodajas de pan
    integral de centeno 500 g
    14,32zł/kg

    precio: 7,16 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-03-15
    Mestemacher Pan entero del grano Mestemacher Pan entero del grano
    de centeno con semillas de lino 500 g
    14,60zł/kg

    precio: 7,30 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-04-15
    Mestemacher Centro de pan de Mestemacher Centro de pan de
    centeno de grano entero de copos de avena 500 g
    14,34zł/kg

    precio: 7,17 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-03-15
    Mestemacher integral de centeno Mestemacher integral de centeno
    con calabaza piedra 500 g
    14,82zł/kg

    precio: 7,41 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2027-03-15
    Mestemacher Mestemacher Chleb Mestemacher Mestemacher Chleb
    żytni 500 g
    14,84zł/kg

    precio: 7,42 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-04-15
    Radix pan rústico Radix-Bis Radix pan rústico Radix-Bis
    350 g
    26,83zł/kg

    precio: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5