pan integral de centeno

Mestemacher
59pan integral de centeno
Chleb delikatesowy o subtelnym, słodkim smaku uzyskanym dzięki procesowi długiego, nawet 20-godzinnego wypieku. Bez substancji konserwujących, pasteryzowany.
pan integral de centenopan integral de centeno
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-01

pojemność

cena za kilogram

16,48 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900585000059

5900585000059

precio: 4,12 zł

4.12 PLN 2026-11-01 NewCondition
Mestemacher pan integral de Mestemacher pan integral de
centeno 250 g
27,44zł/kg

precio: 6,86 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-03-15
PRECIO REDUCIDO -40%
Mestemacher pan integral de Mestemacher pan integral de
centeno 250 g
16,48zł/kg

precio: 4,12 zł

PLN
1
91
fecha de caducidad 2026-11-01
rozdrobnione ziarno żytnie (60 %), woda, syrop z buraków cukrowych, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól, drożdże
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
wartość energetyczna745 kJ (177 kcal)
tłuszcz 1,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
węglowodany 32,6 g
w tym cukry 6,0 g
błonnik 9,6 g
białko 4,4 g
sól 0,81 g
Informacja dla diabetyków: 1 porcja (1 kromka) = ok. 1,4 WW*
*WW - wymiennik węglowodanowy

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Chleb delikatesowy o subtelnym, słodkim smaku uzyskanym dzięki procesowi długiego, nawet 20-godzinnego wypieku. Bez substancji konserwujących, pasteryzowany.
Características:odpowiedni dla wegan
marca:Mestemacher
Nombre del producto regulado legalmente:Chleb żytni pełnoziarnisty, pasteryzowany, krojony.
Conservación:Produkt w oryginalnie zamkniętym opakowaniu nadaje się do robienia zapasów. Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk
Tipo de embalaje:Torba
Dirección de devolución:BENUS Sp. z o.o., ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań, tel. (+48) 61 651 78 06
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 9 ocen.




    Mestemacher rodajas de pan Mestemacher rodajas de pan
    integral de centeno 500 g
    14,32zł/kg

    precio: 7,16 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-03-15
    Mestemacher Pan entero del grano Mestemacher Pan entero del grano
    de centeno con semillas de lino 500 g
    14,60zł/kg

    precio: 7,30 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-04-15
    Mestemacher Centro de pan de Mestemacher Centro de pan de
    centeno de grano entero de copos de avena 500 g
    14,34zł/kg

    precio: 7,17 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-03-15
    Mestemacher integral de centeno Mestemacher integral de centeno
    con calabaza piedra 500 g
    14,82zł/kg

    precio: 7,41 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2027-03-15
    Mestemacher Mestemacher Chleb Mestemacher Mestemacher Chleb
    żytni 500 g
    14,84zł/kg

    precio: 7,42 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-04-15
    Radix pan rústico Radix-Bis Radix pan rústico Radix-Bis
    350 g
    26,83zł/kg

    precio: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Radix pan rústico Radix-Bis con Radix pan rústico Radix-Bis con
    el ciruelo 350 g
    26,83zł/kg

    precio: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Radix Radix-bis Mediterráneo Pan Radix Radix-bis Mediterráneo Pan
    fecha de caducidad
    2027-02-28
    Mestemacher Mestemacher Chleb Mestemacher Mestemacher Chleb
    owsiany 300 g
    27,77zł/kg

    precio: 8,33 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-03-15
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5