orégano

Cykoria
415orégano
Oregano - pochodzi z Azji, Europy i północnej Afryki. Obecnie jest rozpowszechnione na całym świecie. Oregano ma przyjemny zapach i lekko korzenny smak. Używane głównie w kuchni włoskiej, hiszpańskiej i meksykańskiej, najczęściej do pizzy. Stosuje się je również do potraw z pomidorów, sera, fasoli, bakłażanów i owoców morza. Można je również dodawać do sałatek, zup oraz mięsa. Powinno być dodawane w początkowej fazie przygotowywania potrawy. Doskonale harmonizuje się z bazylią i majerankiem.
oréganoorégano
masa netto

masa netto

10 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-08-30

pojemność

cena za kilogram

178,00 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288020071

5900288020071

precio: 1,78 zł

1.78 PLN 2028-08-30 NewCondition
Cykoria orégano Cykoria orégano
10 g
176,00zł/kg

precio: 1,76 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-05-30
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Oregano - pochodzi z Azji, Europy i północnej Afryki. Obecnie jest rozpowszechnione na całym świecie. Oregano ma przyjemny zapach i lekko korzenny smak. Używane głównie w kuchni włoskiej, hiszpańskiej i meksykańskiej, najczęściej do pizzy. Stosuje się je również do potraw z pomidorów, sera, fasoli, bakłażanów i owoców morza. Można je również dodawać do sałatek, zup oraz mięsa. Powinno być dodawane w początkowej fazie przygotowywania potrawy. Doskonale harmonizuje się z bazylią i majerankiem.
marca:Cykoria
Sobre la marca:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nombre del producto regulado legalmente:Oregano suszone.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:Konfekcjonowano: CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 15 ocen.




    Prymat sazonar albahaca para Prymat sazonar albahaca para
    vajilla la provisión en el reverso 10 g
    199,00zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2029-03-30
    Prymat tomillo borrado Prymat tomillo borrado
    10 g
    199,00zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Prymat hoja de apio de monte Prymat hoja de apio de monte
    10 g
    199,00zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-30
    Dary Natury Dary Natury Laurel BIO Dary Natury Dary Natury Laurel BIO
    10 g
    681,00zł/kg

    precio: 6,81 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-03-03
    Cykoria Las hojas secas de Cykoria Las hojas secas de
    Petrushka 10 g
    176,00zł/kg

    precio: 1,76 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Cykoria Secado con hojas de hinojo Cykoria Secado con hojas de hinojo
    10 g
    176,00zł/kg

    precio: 1,76 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Cykoria tomillo Cykoria tomillo
    10 g
    179,00zł/kg

    precio: 1,79 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-03-30
    Cykoria comestibles ácido Cykoria comestibles ácido
    cítrico 20 g
    92,50zł/kg

    precio: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Cykoria sopa de remolacha rápida Cykoria sopa de remolacha rápida
    60 g
    37,67zł/kg

    precio: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    fecha de caducidad 2028-03-30
    Cykoria chile Cykoria chile
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Cykoria Cristiano café de grano Cykoria Cristiano café de grano
    exprese 30 bolsas 120 g
    44,92zł/kg

    precio: 5,39 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
    sabor de la fresa 100 g
    56,30zł/kg

    precio: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
    sabor del ron 100 g
    32,40zł/kg

    precio: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
    instantáneo de achicoria 190 g
    36,79zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5