Monini Aromatyzowana oliwa z oliwek extra vergine Monini o wyjątkowo przyjemnym, delikatnym smaku i aromacie pomarańczy jest szczególnie polecana do przygotowania sałatkowych dressingów, polania ryb, białego mięsa oraz ciast, które wymagają pomarańczowego posmaku. Jest też doskonała do risotto.\n\nWystarczy kilka kropel oliwy, aby nadać potrawom wyjątkowy i oryginalny smak.
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-06-22

pojemność

cena za litr

99,40 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8005510006421

8005510006421

precio: 24,85 zł

24.85 PLN 2027-06-22 NewCondition
oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 98,5%, naturalny aromat pomarańczy 1,5%
Wartości odżywcze (%)(w 100 ml produktu)
Wartość Energetyczna 3389 kJ / 824 kcal
Białko 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Skrobia0 g
Tłuszcz, w tym: 92 g
kwasy tłuszczowe nasycone 14 g
kwasy tłuszczowe jednonienasycone 69 g
kwasy tłuszczowe wielonienasycone 9 g
Cholesterol 0 mg
Błonnik 0 g
Sód 0 g

Aromatyzowana oliwa z oliwek extra vergine Monini o wyjątkowo przyjemnym, delikatnym smaku i aromacie pomarańczy jest szczególnie polecana do przygotowania sałatkowych dressingów, polania ryb, białego mięsa oraz ciast, które wymagają pomarańczowego posmaku. Jest też doskonała do risotto.
Wystarczy kilka kropel oliwy, aby nadać potrawom wyjątkowy i oryginalny smak.
marca:Monini
Sobre la marca:W gamie produktów Monini odnajdziesz najbardziej autentyczne i charakterystyczne smaki włoskiej kuchni.
Nombre del producto regulado legalmente:Aromatyzowana oliwa z oliwek extra vergine o smaku pomarańczy
Otra información:Poniżej 10°C może zmętnieć, lecz nie zmienia swojej wartości odżywczej. Po pewnym czasie, w temperaturze pokojowej powraca do swej klarowności.
Conservación:Aby zachować oryginalny smak i aromat zaleca się zakręcić butelkę po każdym użyciu. Przechowywać w temperaturze pokojowej i chronić przed światłem.
Tipo de embalaje:Butelka
Dirección del productor:Monini S.P.A. S.S. Flaminia km 129
Spoleto (PG)
Włochy
Butelkowane w: Contrada Coppa
71010 Carpino (FG)
Dirección de devolución:MONINI Polska Sp. z o.o.
ul. Murawa 12-18
61-655 Poznań
Dołącz do Monini Polska na
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
albahaca aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250ml con 250 ml
91,96zł/l

precio: 22,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-06-17
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
250ml aceite de oliva virgen ( extra virgen ) de limón 250 ml
94,44zł/l

precio: 23,61 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-08-25
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
4 especies de pimienta aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250 ml de 250 ml
94,44zł/l

precio: 23,61 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

precio: 23,61 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-12-18
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
trufa blanca aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250ml con 250 ml
99,24zł/l

precio: 24,81 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

precio: 22,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-24
Kujawski aceite de oliva virgen Kujawski aceite de oliva virgen
con ajo 250 ml
38,80zł/l

precio: 9,70 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-09-18
Kujawski aceite de oliva virgen Kujawski aceite de oliva virgen
con albahaca 250 ml
38,80zł/l

precio: 9,70 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-06-30
Monini aceite de oliva delicato de Monini aceite de oliva delicato de
con una luz y sabor suave la primera presión en frío ( extra virgen ) , 500 ml
58,28zł/l

precio: 29,14 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-06
Monini Aceite de Oliva Virgen Monini Aceite de Oliva Virgen
Extra Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
58,28zł/l

precio: 29,14 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-08-27
Monini aceite de oliva classico de Monini aceite de oliva classico de
la primera presión en frío 500 ml
62,52zł/l

precio: 31,26 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-27
Monini aceite de semilla de uva Monini aceite de semilla de uva
1 litr

precio: 30,25 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-11-22
Monini aceite de semilla de uva Monini aceite de semilla de uva
aceite de uva Monini 500 ml
36,38zł/l

precio: 18,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-10-22
Monini Monini aceite de oliva Monini Monini aceite de oliva
virgen extra classico spray 200 ml
89,00zł/l

precio: 17,80 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-08-11
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,24zł/l

precio: 22,81 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-04-22
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
98,64zł/l

precio: 24,66 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-10
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5