Monini aceite de oliva virgen extra classico spray

Monini
51Monini aceite de oliva virgen extra classico spray
Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych.
Monini aceite de oliva virgen extra classico sprayMonini aceite de oliva virgen extra classico spray
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-11

pojemność

cena za litr

89,00 zł / l

kraj

País de origen

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8005510004113

8005510004113

precio: 17,80 zł

17.80 PLN 2027-08-11 NewCondition
Wartości odżywcze (%)W 100 ml produktu
Wartość Energetyczna3404 kJ
Wartość Energetyczna828 kcal
Tłuszcz w tym:92 g
Kwasy nasycone14 g
Jednonienasycone69 g
Wielonienasycone9 g
Węglowodany0 g
w tym: cukry0 g
Błonnik0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E17 mg*
*142 % dziennej referencyjnej wartości spożycia

Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych.
Características:doskonała do każdej potrawy, n°1 na włoskim rynku*, *Źródło: CIRCANA, sprzedaż wart/wol bez PL - Tot. Italy+Discount - MAT Grudzień 2024
marca:Monini
Nombre del producto regulado legalmente:Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia.
Conservación:Przechowywać w ciemnym miejscu, z dala od światła. Po użyciu za każdym razem zakręcić butelkę. Idealna temperatura przechowywania oliwy mieści się w przedziale od 15 ℃ do 20 ℃. Poniżej 12 ℃ oliwa może zmętnieć oraz zakrzepnąć. To zjawisko naturalne, nie wpływa negatywnie na właściwości odżywcze oraz organoleptyczne. W cieplejszych warunkach oliwa stopniowo wraca do stanu pierwotnego.
Tipo de embalaje:Butelka
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:Monini S.p.A. SS Flaminia Km. 129 06049 Spoleto (PG), Włochy
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Planete Bio Planete BIO aceite Bio Planete Bio Planete BIO aceite
    de karité refinado 200 ml
    223,35zł/l

    precio: 44,67 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-06-30
    Kujawski aceite de canola Kujawski aceite de canola
    1 litr

    precio: 12,18 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2028-03-04
    Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
    albahaca aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250ml con 250 ml
    91,96zł/l

    precio: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-06-17
    Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
    250ml aceite de oliva virgen ( extra virgen ) de limón 250 ml
    94,44zł/l

    precio: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-08-25
    Monini aceite de oliva delicato de Monini aceite de oliva delicato de
    con una luz y sabor suave la primera presión en frío ( extra virgen ) , 500 ml
    58,28zł/l

    precio: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-06
    Monini Aceite de Oliva Virgen Monini Aceite de Oliva Virgen
    Extra Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
    58,28zł/l

    precio: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2027-08-27
    Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
    4 especies de pimienta aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250 ml de 250 ml
    94,44zł/l

    precio: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    precio: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-12-18
    Monini aceite de oliva classico de Monini aceite de oliva classico de
    la primera presión en frío 500 ml
    62,52zł/l

    precio: 31,26 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-01-27
    Monini aceite de semilla de uva Monini aceite de semilla de uva
    1 litr

    precio: 30,25 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2027-11-22
    Monini aceite de semilla de uva Monini aceite de semilla de uva
    aceite de uva Monini 500 ml
    36,38zł/l

    precio: 18,19 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-10-22
    Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
    trufa blanca aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250ml con 250 ml
    99,24zł/l

    precio: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-09-03
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,96zł/l

    precio: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-12-24
    Monini Monini
    250 ml
    99,40zł/l

    precio: 24,85 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-06-22
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,24zł/l

    precio: 22,81 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-04-22
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    98,64zł/l

    precio: 24,66 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-12-10
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5