Oliwa extra vergine powstaje w wyniku mechanicznego tłoczenia oliwek, tak jak ma to miejsce w przypadku świeżo wyciskanego soku z owoców. Nie podlega żadnym procesom chemicznym, zachowując w pełni swoje wartości odżywcze i zdrowotne.Zamawiaj produkty marki Monini w naszym sklepie internetowym.Twoje zakupy dostarczymy pod same drzwi.Nie tracisz czasu!

 
80053828 Monini
Monini aceite de oliva classico de Monini aceite de oliva classico de
la primera presión en frío 500 ml
62,52zł/l

precio: 31,26 zł

PLN
1
3
Monini aceite de oliva classico de
4 5
4.5 5 Monini aceite de oliva classico de
fecha de caducidad 2028-01-27
8005510001563 8005510001563 Monini
Monini aceite de oliva delicato de Monini aceite de oliva delicato de
con una luz y sabor suave la primera presión en frío ( extra virgen ) , 500 ml
58,28zł/l

precio: 29,14 zł

PLN
1
2
Monini aceite de oliva delicato de
5 5
5 3 Monini aceite de oliva delicato de
fecha de caducidad 2027-11-06
8005510006421 8005510006421 Monini
Monini Monini
250 ml
99,40zł/l

precio: 24,85 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-06-22
8005510001716 8005510001716 Monini
Monini Aceite de Oliva Virgen Monini Aceite de Oliva Virgen
Extra Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
58,28zł/l

precio: 29,14 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-08-27
8005510005592 8005510005592 Monini
Monini Monini Aromatyzowana oliwa Monini Monini Aromatyzowana oliwa
z oliwek 250 ml
91,24zł/l

precio: 22,81 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-08-26
8005510008500 8005510008500 Monini
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
98,64zł/l

precio: 24,66 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-10
80481522 Monini
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

precio: 22,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-24
80481539 Monini
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,24zł/l

precio: 22,81 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-04-22
80481515 Monini
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

precio: 23,61 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-12-18
8005510004113 8005510004113 Monini
Monini Monini aceite de oliva Monini Monini aceite de oliva
virgen extra classico spray 200 ml
89,00zł/l

precio: 17,80 zł

PLN
1
4
Monini Monini aceite de oliva
5 5
5 1 Monini Monini aceite de oliva
fecha de caducidad 2027-08-11
8005510001860 8005510001860 Monini
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
4 especies de pimienta aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250 ml de 250 ml
94,44zł/l

precio: 23,61 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-08-16
80508878 Monini
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
albahaca aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250ml con 250 ml
91,96zł/l

precio: 22,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-06-17
80481508 Monini
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
trufa blanca aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250ml con 250 ml
99,24zł/l

precio: 24,81 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-09-03
8005510001266 8005510001266 Monini
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
250ml aceite de oliva virgen ( extra virgen ) de limón 250 ml
94,44zł/l

precio: 23,61 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-08-25
80054696 Monini
Monini aceite de semilla de uva Monini aceite de semilla de uva
1 litr

precio: 30,25 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-11-22
80110910 Monini
Monini aceite de semilla de uva Monini aceite de semilla de uva
aceite de uva Monini 500 ml
36,38zł/l

precio: 18,19 zł

PLN
1
1
Monini aceite de semilla de uva
4 5
4 1 Monini aceite de semilla de uva
fecha de caducidad 2027-10-22
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5