Judías rojas al vapor Bonduelle

Bonduelle
51Judías rojas al vapor Bonduelle
Judías rojas al vapor BonduelleJudías rojas al vapor Bonduelle
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-05-31

pojemność

cena za kilogram

30,56 zł / kg

kraj

País de origen

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083681012583

3083681012583

precio: 4,89 zł

4.89 PLN 2028-05-31 NewCondition
Bonduelle Judías rojas al vapor Bonduelle Judías rojas al vapor
Bonduelle 160 g
31,50zł/kg

precio: 5,04 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-11-30
czerwona fasola, woda, sól, substancja wiążąca: chlorek wapnia
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna486 kJ / 116 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany15,2 g
w tym cukry0,5 g
Błonnik8,5 g
Białko8,3 g
Sól0,51 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Soja : Może zawierać
chrupka i pożywna*, źródło białka 8,3 g w 100 g, źródło błonnika, *Test fasoli na parze Bonduelle, badania ilościowe. Metrixlab, kwiecień 2024, *Jest źródłem białka i błonnika
marca:Bonduelle
Nombre del producto regulado legalmente:Czerwona fasola. Produkt sterylizowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Tipo de embalaje:Puszka
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bonduelle Bonduelle Porción a la Bonduelle Bonduelle Porción a la
    vez frijoles rojos 2x80g 160 g
    47,38zł/kg

    precio: 7,58 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2028-11-30
    Bonduelle Bonduelle Una ración de Bonduelle Bonduelle Una ración de
    garbanzos a la vez, 2x80g 160 g
    47,38zł/kg

    precio: 7,58 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2028-11-30
    Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
    ceyenne salsa roja 400 g
    22,48zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-31
    Bonduelle cortar las judías Bonduelle cortar las judías
    verdes 425 ml
    16,47zł/l

    precio: 7 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Bonduelle frijoles rojos maíz Bonduelle frijoles rojos maíz
    mexicano 425 ml
    21,18zł/l

    precio: 9 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-11-30
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Pudliszki alubias blancas Pudliszki alubias blancas
    400 g
    11,80zł/kg

    precio: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad
    2027-01-31
    Pudliszki frijoles rojos Pudliszki frijoles rojos
    400 g
    15,70zł/kg

    precio: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-02-26
    Kwidzyn frijoles rojos enlatados Kwidzyn frijoles rojos enlatados
    400 g
    9,98zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2030-04-30
    Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
    Bonduelle Tradicional 400 g
    11,68zł/kg

    precio: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Bonduelle Brotes del frijol mungo Bonduelle Brotes del frijol mungo
    fecha de caducidad 2027-12-31
    Bonduelle Bonduelle Maíz Dorado Bonduelle Bonduelle Maíz Dorado
    340 ml
    15,41zł/l

    precio: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Bonduelle guisantes enlatados Bonduelle guisantes enlatados
    212 ml
    21,37zł/l

    precio: 4,53 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Bonduelle maíz estañado Bonduelle maíz estañado
    170 ml
    26,53zł/l

    precio: 4,51 zł

    PLN
    1
    48
    fecha de caducidad 2029-08-31
    Bonduelle oro Bonduelki maíz Bonduelle oro Bonduelki maíz
    170 g
    28,41zł/kg

    precio: 4,83 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2028-08-31
    Bonduelle guisantes maíz de oro Bonduelle guisantes maíz de oro
    340 g
    25,59zł/kg

    precio: 8,70 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Bonduelle picante letcho setas Bonduelle picante letcho setas
    fecha de caducidad
    2027-10-01
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5