maíz estañado

Rolnik Bez dodatku cukrów.* *Zawiera naturalnie występujące cukry.
maíz estañadomaíz estañado
masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-09-16

pojemność

cena za kilogram

13,15 zł / kg

kraj

País de origen

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000298

5900919000298

precio: 4,47 zł

comprar 6 szt. para 4.40 zł/szt
4.47 PLN 2029-09-16 NewCondition
ziarno kukurydzy (bez GMO), woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna289 kJ
Wartość energetyczna69 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany11 g
w tym cukry5,5 g
Białko3,2 g
Sól0,30 g

Bez dodatku cukrów.* *Zawiera naturalnie występujące cukry.
Características:bez GMO, 285 g chrupiącej kukurydzy bez dodatku cukru! zawierającej naturalnie występujące cukry
marca:Rolnik
Nombre del producto regulado legalmente:Kukurydza konserwowa pakowana próżniowo. Produkt sterylizowany.
Otra información:Pojemność opakowania: 425 ml
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na wieczku lub denku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w pojemniku niemetalowym i spożyć w ciągu 2 dni.
Tipo de embalaje:Puszka
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Bonduelle Bonduelle Maíz Dorado Bonduelle Bonduelle Maíz Dorado
340 ml
15,41zł/l

precio: 5,24 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-08-31
Bonduelle guisantes maíz de oro Bonduelle guisantes maíz de oro
340 g
25,59zł/kg

precio: 8,70 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-08-31
Bio Planet Bio Planet Kukurydza Bio Planet Bio Planet Kukurydza
słodka 340 g
27,82zł/kg

precio: 9,46 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-12-31
Bio Europa Bio Europa Fasolka Bio Europa Bio Europa Fasolka
zielona 340 g
21,32zł/kg

precio: 7,25 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-12-31
Bio Europa Bio Europe zanahorias Bio Europa Bio Europe zanahorias
en escabeche en un tarro 340 g
23,50zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-12-31
Hektor Hector remolacha rallada Hektor Hector remolacha rallada
almuerzo 340 g
11,74zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2027-09-30
Bio Planet Col roja Bio Planet con Bio Planet Col roja Bio Planet con
manzana BIO 340 g
21,82zł/kg

precio: 7,42 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-12-31
Rolnik Rolnik Seler wyborny Rolnik Rolnik Seler wyborny
340 g
15,74zł/kg

precio: 5,35 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2028-02-13
Rolnik Mini maíz prima en la Rolnik Mini maíz prima en la
mazorca 314 ml
37,71zł/l

precio: 11,84 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-02-11
Rolnik Todo agricultor Blueberry Rolnik Todo agricultor Blueberry
fecha de caducidad
2028-02-28
Rolnik chucrut Rolnik chucrut
850 g
8,53zł/kg

precio: 7,25 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-04-11
Rolnik remolacha rallada Rolnik remolacha rallada
350 g
14,26zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-02-20
Rolnik pimientos , enlatados Rolnik pimientos , enlatados
650 g
14,52zł/kg

precio: 9,44 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-02-13
PRECIO REDUCIDO -25%
Rolnik rábano picante rallado Rolnik rábano picante rallado
fecha de caducidad 2026-11-10
Rolnik acedera en escabeche Rolnik acedera en escabeche
315 ml
17,27zł/l

precio: 5,44 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5