Sandra lychee en almíbar Sin conservantes

Sandra
Sandra lychee en almíbar Sin conservantesSandra lychee en almíbar Sin conservantes
masa netto

masa netto

565 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-06-15

pojemność

cena za kilogram

18,27 zł / kg

kraj

País de origen

Wietnam

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902709120186

5902709120186

precio: 10,32 zł

10.32 PLN 2028-06-15 NewCondition

liczi, woda, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
wartość energetyczna 381 kJ
tłuszcz w tym0.3 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 0.1 g
węglowodany w tym23.1 g
- cukry 22.2 g
błonnik 0.1 g
białko 0.5 g
sól 17.5 mg

Sandra
Sobre la marca:Sandra
zasmakuj świata z przepełnionych słońcem regionów upraw
Nombre del producto regulado legalmente:Liczi w syropie.
Otra información:580 ml
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu zawartość puszki przełożyć do plastikowego pojemnika. Przechowywać w lodówce maksymalnie 3 dni.
Recetas:Sorbet z liczi
Składniki
1 puszka liczi Sandra
400 ml mleczka kokosowego
1-2 banany
5 łyżek cukru
2-3 łyżeczki soku z cytryny
szczypta soli
Sprawdzone przepisy
Tipo de embalaje:Puszka konserwowa
País de origen:Wietnam
Dirección del productor:Wyprodukowano dla
LEVANT Foods Sp. z o.o.
ul. Smoluchowskiego 11a
60-179 Poznań
Poland
Dirección de devolución:LEVANT Foods Sp. z o.o.
ul. Smoluchowskiego 11a
60-179 Poznań
Poland
tel.: +48 61 88 66 600
MK MK Piña en rodajas en almíbar MK MK Piña en rodajas en almíbar
ligero 565 g
12,71zł/kg

precio: 7,18 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2028-04-26
Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
w lekkim 565 g
12,96zł/kg

precio: 7,32 zł

PLN
1
94
fecha de caducidad
2027-06-30
Amaizin Rodajas de Piña Amaizin Amaizin Rodajas de Piña Amaizin
en zumo propio BIO 400 g
43,90zł/kg

precio: 17,56 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-08-26
PRECIO REDUCIDO -10%
Sandra Sandra mandarina en Sandra Sandra mandarina en
almíbar 312 g
23,65zł/kg

precio: 7,38 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2026-12-31
Rolnik Cerezas deshuesadas Rolnik Cerezas deshuesadas
Agricultor 720 ml
24,99zł/l

precio: 17,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2029-12-31
Batom batom limón con jengibre en Batom batom limón con jengibre en
almíbar BIO 220 g
72,68zł/kg

precio: 15,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-02-05
MK MK Melocotones en mitades en MK MK Melocotones en mitades en
almíbar ligero 820 g
9,74zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-12-31
Aarts Aarts Melocotones en rodajas Aarts Aarts Melocotones en rodajas
en almíbar ligero BIO 350 g
47,31zł/kg

precio: 16,56 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-12-01
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5