Águila polaca Rábano picante tradicional

Orzeł Polska

Chrzan tradycyjny marki Orzeł Polska charakteryzuje się intensywnym, ostrym smakiem i zapachem. To idealny dodatek do wszelkiego rodzaju dań mięsnych, galaret, sosów oraz do naszych pysznych zup: barszczu białego i żurku. Obowiązkowy element wielkanocnego stołu.

Águila polaca Rábano picante tradicional  Águila polaca Rábano picante tradicional
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

26,06 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906684079217

5906684079217

precio: 4,17 zł

comprar 10 szt. para 4.11 zł/szt
4.17 PLN 2027-03-30 NewCondition

Składniki: chrzan korzeń 55%, woda, ocet spirytusowy 10%, olej, cukier, sól, mleko w proszku 0,8%, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, stabilizatory - guma guar; guma kwantowa, substancja przeciwutleniająca - pirosiarczan sodu.



Wartość odżywcza w 100g
Wartość energetyczna 403 kJ/96 kcal
Tłuszcz 3,2g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3g
Węglowodany 13,3g
a tym cukry 8,9g
Białko 3,2g
Sól 0,92g

Chrzan tradycyjny marki Orzeł Polska charakteryzuje się intensywnym, ostrym smakiem i zapachem. To idealny dodatek do wszelkiego rodzaju dań mięsnych, galaret, sosów oraz do naszych pysznych zup: barszczu białego i żurku. Obowiązkowy element wielkanocnego stołu.


Motyl Antiguo rábano polaco Motyl Antiguo rábano polaco
190 g
34,68zł/kg

precio: 6,59 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-03-16
Provitus Provitus crema de rábano Provitus Provitus crema de rábano
picante 170 g
30,47zł/kg

precio: 5,18 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-01-20
Provitus con rábano picante de Provitus con rábano picante de
arándanos 170 g
30,47zł/kg

precio: 5,18 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-04-28
Motyl crema de rábano picante Motyl crema de rábano picante
185 g
36,00zł/kg

precio: 6,66 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-03-17
PRECIO REDUCIDO -25%
Rolnik rábano picante rallado Rolnik rábano picante rallado
fecha de caducidad 2026-11-10
PRECIO REDUCIDO -10%
Sabor ligeramente picante rábano Sabor ligeramente picante rábano
picante de arándanos 175 g
25,66zł/kg

precio: 4,49 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-12-23
degustar de rábano picante degustar de rábano picante
rallado fuerte 175 g
28,51zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2026-11-25
Orzeł Polska Mini chucrut de Orzeł Polska Mini chucrut de
águila polaca House 280 g
32,89zł/kg

precio: 9,21 zł

PLN
1
25
fecha de caducidad 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Kiszone Domowe 750 g
17,32zł/kg

precio: 12,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
Staropolski 500 ml
10,78zł/l

precio: 5,39 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-01-01
Orzeł Polska Concentrado de Orzeł Polska Concentrado de
Borscht Rojo de Águila Polaca 300 ml
29,97zł/l

precio: 8,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
17,34zł/kg

precio: 11,79 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-07-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
16,43zł/kg

precio: 11,17 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-08-31
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Borowiki Marynowane 300 g
78,67zł/kg

precio: 23,60 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-01-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki
Marynowane 300 g
66,03zł/kg

precio: 19,81 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-10-10
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5