Primavika Pimentón vegetariano con mijo

Primavika
42Primavika Pimentón vegetariano con mijo
Primavika Pimentón vegetariano con mijoPrimavika Pimentón vegetariano con mijo
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-20

pojemność

cena za kilogram

54,06 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900672300543

5900672300543

precio: 8,65 zł

8.65 PLN 2027-05-20 NewCondition
woda, olej rzepakowy, koncentrat pomidorowy 19,5%, kasza jaglana 17%, teksturowane białko sojowe 8,5 %, cebula, marchew 8,5%, skrobia kukurydziana, sól, seler, pietruszka, przyprawy, hydrolizat białka roślinnego, przyprawy ziołowe (zawierają: gorczycę, seler), substancja zagęszczająca: guma guar, warzywa suszone (pasternak, marchew, seler, pietruszka), przeciwutleniacz: kwas askorbinowy = witamina C, aromat z ekstraktu drożdżowego
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 767 kJ/184 kcal
Tłuszcz 13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,0 g
Węglowodany 12 g
w tym cukry 2,6 g
Błonnik1,3 g
Białko 4,4 g
Sól 1,2 g
*RWS - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie zawiera około 6 sugerowanych porcji produktu.

Seler : Zawiera
Gluten : Nie zawiera
Gorczyca : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
bez substancji konserwujących, bez cholesterolu
marca:Primavika
Sobre la marca:Primavika takie proste
Nombre del producto regulado legalmente:Pasta kanapkowa - paprykarz wegetariański z kaszą jaglaną. Pasteryzowany.
Otra información:Jedna porcja 26 g (łyżka stołowa) dostarcza: energia 199 kJ 48 kcal 2%* w 100 g: 767 kJ/184 kcal % RWS* *RWS - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Conservación:Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu trzech dni.
Tipo de embalaje:Słoik
País de origen:Polska
Dirección del productor:Primavika sp. z o.o. ul. Akacjowa 27 62-023 Gądki
Dirección de devolución:Primavika sp. z o.o. ul. Akacjowa 27 62-023 Gądki
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Primavika Orgánica goulash Primavika Orgánica goulash
    vegetariano 160 g
    54,06zł/kg

    precio: 8,65 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-28
    Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
    Sałatka z tuńczykiem 160 g
    66,88zł/kg

    precio: 10,70 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2028-08-30
    Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
    Sałatka z tuńczykiem 160 g
    66,88zł/kg

    precio: 10,70 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2028-08-30
    Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
    Sałatka z tuńczykiem 160 g
    66,88zł/kg

    precio: 10,70 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2029-04-30
    Lisner pasta pastella y sándwich Lisner pasta pastella y sándwich
    de huevo con cebollino 80 g
    54,75zł/kg

    precio: 4,38 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-11-09
    Lisner sándwich de pasta pastella Lisner sándwich de pasta pastella
    con salmón con cebollino 80 g
    53,25zł/kg

    precio: 4,26 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2026-11-03
    Graal Paprikash Szczecin con Graal Paprikash Szczecin con
    salmón 330 g
    20,09zł/kg

    precio: 6,63 zł

    PLN
    1
    41
    fecha de caducidad 2029-05-30
    Agrico Goulash " Szczeciński " Agrico Goulash " Szczeciński "
    300 g
    17,67zł/kg

    precio: 5,30 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2029-04-01
    Primavika Primavika Hummus Natural Primavika Primavika Hummus Natural
    Sin Gluten 160 g
    60,38zł/kg

    precio: 9,66 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-07-01
    Primavika Primavika Tahini natural Primavika Primavika Tahini natural
    185 g
    56,22zł/kg

    precio: 10,40 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-06-03
    Primavika Paté de tomate Primavika Paté de tomate
    Primavika con garbanzos 160 g
    52,56zł/kg

    precio: 8,41 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-09-02
    Primavika Primavika Alubias en Primavika Primavika Alubias en
    salsa de tomate sin gluten 440 g
    26,66zł/kg

    precio: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-07-22
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5