lavado con detergente líquido Color universales

Sodasan Limonkowy Color Płyn do prania Przeznaczony do prania wszystkich tkanin kolorowych we wszystkich temperaturach z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Innowacyjna formuła na bazie składników roślinnych skutecznie usuwa zabrudzenia i plamy. Kolory zachowują świeżość nawet po wielokrotnym praniu. Naturalne substancje zapachowe nadają pranym tkaninom przyjemny zapach świeżej limonki. Bardzo dobrze tolerowany przez skórę, potwierdzony dermatologicznie. Jeszcze czystsza czystość z Sodasan 100 % - doskonała skuteczność - składniki pochodzenia naturalnego - bez pochodnych ropy naftowej i substancji modyfikowanych genetycznie - bez syntetycznych barwników, konserwantów i substancji zapachowych - bez mikroplastiku - lokalizacja neutralna pod względem klimatycznym
lavado con detergente líquido Color universaleslavado con detergente líquido Color universales
pojemność netto

pojemność netto

1.5 litra

pojemność

cena za litr

25,48 zł / l

kraj

País de origen

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886015066

4019886015066

precio: 38,22 zł

38.22 PLN NewCondition
> 30 % woda, 5-15 % mydło roślinne* (tenzydy anionowe), tenzydy niejonowe (tenzydy cukrowe), cytryniany, <5 % soda, alkohol* (etanol), gliceryna*, tenzydy anionowe (siarczany alkoholi tłuszczowych), środki zapachowe, Cytral, Limonen, * 13 % wszystkich składników pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych
Limonkowy Color Płyn do prania Przeznaczony do prania wszystkich tkanin kolorowych we wszystkich temperaturach z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Innowacyjna formuła na bazie składników roślinnych skutecznie usuwa zabrudzenia i plamy. Kolory zachowują świeżość nawet po wielokrotnym praniu. Naturalne substancje zapachowe nadają pranym tkaninom przyjemny zapach świeżej limonki. Bardzo dobrze tolerowany przez skórę, potwierdzony dermatologicznie. Jeszcze czystsza czystość z Sodasan 100 % - doskonała skuteczność - składniki pochodzenia naturalnego - bez pochodnych ropy naftowej i substancji modyfikowanych genetycznie - bez syntetycznych barwników, konserwantów i substancji zapachowych - bez mikroplastiku - lokalizacja neutralna pod względem klimatycznym
Características:płyn do prania dogłębna czystość, świeże kolory, ochrona koloru, testowany dermatologicznie
Advertencia de seguridad:Zawiera cytral. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Ostrzeżenia: Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Środki ostrożności: Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/mydła.
marca:Sodasan
Preparación y uso:Porada dotycząca prania: Aby usunąć uporczywe lub tłuste plamy, nanieść nierozcieńczony środek piorący na plamę, a następnie wyprać w zwykły sposób. W przypadku prania białego lub kolorowego wybielacz i sól odplamiająca sodasan wspomaga siłę piorącą. Porada eko: W przypadku średniej i twardej wody zmniejszyć ilość środka piorącego do ilości zalecanej dla miękkiej wody i dodać zmiękczacz sodasan odpowiednio do twardości wody. Unikaj niedopełniania pralki Stosuj najniższą zalecaną temperaturę prania
Tipo de embalaje:Butelka plastikowa
País de origen:Niemcy
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Sodasan lavado de color líquido Sodasan lavado de color líquido
sensible 1.5 litra
25,71zł/l

precio: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Detergente líquido Sodasan Detergente líquido
colores, lavanda ecológico sodasan para tejidos blancos y de 1.5 litra
25,69zł/l

precio: 38,53 zł

PLN
1
1
Mill Mill żel do prania Universal Mill Mill żel do prania Universal
1.5 litra
9,69zł/l

precio: 14,54 zł

PLN
1
8
Mill Mill Color Żel do prania Mill Mill Color Żel do prania
tkanin 1.5 litra
9,69zł/l

precio: 14,54 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-03-30
Mayeri Mayeri Płyn do prania Mayeri Mayeri Płyn do prania
uniwersalny 1.5 litra
13,59zł/l

precio: 20,38 zł

PLN
1
1
Calgon Calgon ablandador de agua Calgon Calgon ablandador de agua
2en1 polvo 500 g
28,48zł/kg

precio: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan Mancha de jabón orgánico Sodasan Mancha de jabón orgánico
Wirek Poco lanolina hidromasaje Wirek Poco lanolina hidromasaje
líquido de lavado de tejidos Negro 30 % gratis 1 l

precio: 7,99 zł

PLN
1
11
Sodasan producto de limpieza Sodasan producto de limpieza
ecológico basado en el vinagre orgánico 1 litr

precio: 21,68 zł

PLN
1
2
Sodasan Loción Orgánica para la Sodasan Loción Orgánica para la
limpieza 500 ml
33,18zł/l

precio: 16,59 zł

PLN
1
1
Sodasan limpieza de cabinas de Sodasan limpieza de cabinas de
ducha de líquido y el aerosol baño 500 ml
41,24zł/l

precio: 20,62 zł

PLN
1
2
Sodasan Orgánica planta Sodasan Orgánica planta
cosméticos Jabón líquido Olivo Bio Sensitive 300 ml
61,43zł/l

precio: 18,43 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2036-11-25
Sodasan Jabón ecológico Sodasan Sodasan Jabón ecológico Sodasan
BIO Cosmetics con aroma a hierba de limón y jengibre 100 g
111,60zł/kg

precio: 11,16 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-10-16
Sodasan Jabón orgánico Sodasan Sodasan Jabón orgánico Sodasan
Cosmetics con aroma a almendras y aguacate BIO 100 g
111,60zł/kg

precio: 11,16 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-09-01
Sodasan producto de limpieza Sodasan producto de limpieza
sensibles 1 litr

precio: 22,12 zł

PLN
1
1
Sodasan líquido lavavajillas Sodasan líquido lavavajillas
ecológico con aroma de limón bio 1 litr

precio: 22,70 zł

PLN
1
2
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5