curry

Cykoria
55
Polecam curry
412curry
Curry jest jedną z najbardziej znanych na świecie, a zarazem najstarszych mieszanek przyprawowych. W skład przyprawy curry może wchodzić od kilku do kilkunastu ziół i przypraw, z których istotną rolę odgrywa kurkuma (sproszkowane indyjskie kłącze o złocistej barwie) - nadająca przyprawie charakterystyczny kolor i zapach. Przyprawa ma słodko-ostry smak. Curry stosuje się najczęściej do potraw mięsnych, zwłaszcza drobiu, wieprzowiny i baraniny oraz sosów, warzyw i dań z ryżu.
currycurry
masa netto

masa netto

25 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-05-30

pojemność

cena za kilogram

72,00 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288005627

5900288005627

precio: 1,80 zł

1.80 PLN 2028-05-30 NewCondition
przyprawy (kurkuma, kolendra, kozieradka, kmin rzymski, imbir, gorczyca, koper włoski, chili, cynamon, gałka muszkatołowa, pieprz czarny, goździki, kardamon)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu:
Wartość energetyczna:1360 kJ / 326 kcal
Tłuszcz:9,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:1,9 g
Węglowodany:34 g
w tym cukry:2,5 g
Błonnik:26 g
Białko:13 g
Sól:0,19 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Curry jest jedną z najbardziej znanych na świecie, a zarazem najstarszych mieszanek przyprawowych. W skład przyprawy curry może wchodzić od kilku do kilkunastu ziół i przypraw, z których istotną rolę odgrywa kurkuma (sproszkowane indyjskie kłącze o złocistej barwie) - nadająca przyprawie charakterystyczny kolor i zapach. Przyprawa ma słodko-ostry smak. Curry stosuje się najczęściej do potraw mięsnych, zwłaszcza drobiu, wieprzowiny i baraniny oraz sosów, warzyw i dań z ryżu.
marca:Cykoria
Sobre la marca:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nombre del producto regulado legalmente:Curry. Mieszanka przyprawowa.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 12 ocen.

  • Agata , 2020-12-23 20:51:44Polecam



Prymat condimento para las papas y Prymat condimento para las papas y
papas a la francesa 25 g
93,20zł/kg

precio: 2,33 zł

PLN
1
25
fecha de caducidad 2029-07-30
Radix Radix-Bis Czubrica verde Radix Radix-Bis Czubrica verde
25 g
143,20zł/kg

precio: 3,58 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-03-02
Radix Radix-Bis Czubrica rojo Radix Radix-Bis Czubrica rojo
25 g
143,20zł/kg

precio: 3,58 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-07-02
Radix Radix-Bis Herbs Grandma Radix Radix-Bis Herbs Grandma
Jadzia 25 g
119,60zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-24
Radix Radix-Bis 19 hierbas del Radix Radix-Bis 19 hierbas del
Hermano Alberto 25 g
143,20zł/kg

precio: 3,58 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-07-02
Prymat Condimento para pollo Prymat Condimento para pollo
picante Prymat 25 g
79,60zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2028-07-30
Kamis curry Kamis curry
fecha de caducidad 2029-01-25
Prymat clásica parrilla Prymat clásica parrilla
condimento 20g

precio: 2,23 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-03-31
Cykoria comestibles ácido Cykoria comestibles ácido
cítrico 20 g
92,50zł/kg

precio: 1,85 zł

PLN
1
42
fecha de caducidad 2029-02-28
Cykoria sopa de remolacha rápida Cykoria sopa de remolacha rápida
60 g
37,67zł/kg

precio: 2,26 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2028-03-30
Cykoria chile Cykoria chile
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2028-01-30
Cykoria Cristiano café de grano Cykoria Cristiano café de grano
exprese 30 bolsas 120 g
44,92zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-05-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor de la fresa 100 g
56,30zł/kg

precio: 5,63 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor del ron 100 g
32,40zł/kg

precio: 3,24 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
instantáneo de achicoria 190 g
36,79zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5