crispbread con predominio de la harina de trigo integral original

Wasa
55
Pieczywo typowo ciemne (razowe) bardzo smacznecrispbread con predominio de la harina de trigo integral original
51crispbread con predominio de la harina de trigo integral original
Wasa Original to doskonałe żytnie pieczywo chrupkie o wyrazistym smaku. W Szwecji znane jest jako Rågi.
crispbread con predominio de la harina de trigo integral originalcrispbread con predominio de la harina de trigo integral original
masa netto

masa netto

275 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-31

pojemność

cena za kilogram

33,35 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7300400118101

7300400118101

precio: 9,17 zł

9.17 PLN 2026-12-31 NewCondition
pełnoziarnista mąka żytnia 77 g*, mąka żytnia 28 g*, drożdże, sól, *wg na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)100 g
Wartość energetyczna1415 kJ/336 kcal
Tłuszcz1,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany62 g
- w tym cukry1,0 g
Błonnik19 g
Białko9,0 g
Sól1,0 g
Opakowanie zawiera około 25 porcji po 11,4 g.

Łubin : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Wasa Original to doskonałe żytnie pieczywo chrupkie o wyrazistym smaku. W Szwecji znane jest jako Rågi.
marca:Wasa
Sobre la marca:Nasza filozofia – im mniej składników, tym lepiej! Wierzymy, że bogactwo smaku tkwi w naturalnych składnikach, dlatego stronimy od zbędnych dodatków.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości i numer serii na boku opakowania.
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:Barilla Deutschland GmbH, Gustav-Heinemann-Ufer 72c, 50968 Köln, Germany
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Jakub , 2024-03-03 20:18:22Pieczywo typowo ciemne (razowe) bardzo smaczne



Wasa pan crujiente entero 100 % de Wasa pan crujiente entero 100 % de
trigo Deportes 275 g
37,09zł/kg

precio: 10,20 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-01-31
Wasa pan crujiente 100 %, toda Wasa pan crujiente 100 %, toda
delikatess centeno de grano 210 g
36,67zł/kg

precio: 7,70 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad 2027-04-30
Sonko soluble pan luz sonko Sonko soluble pan luz sonko
fecha de caducidad 2027-05-17
Sonko sonko pan ligero de centeno Sonko sonko pan ligero de centeno
170 g
41,53zł/kg

precio: 7,06 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-05-22
Sonko luz sonko 7 pan de grano Sonko luz sonko 7 pan de grano
fecha de caducidad 2027-03-24
Wasa Pan de centeno ligero Wasa Wasa Pan de centeno ligero Wasa
110 g
60,73zł/kg

precio: 6,68 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2027-09-30
Wasa Pan crujiente Wasa con fibra Wasa Pan crujiente Wasa con fibra
230 g
33,43zł/kg

precio: 7,69 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-04-30
Wasa Pan Wasa Light, 7 granos Wasa Pan Wasa Light, 7 granos
110 g
60,73zł/kg

precio: 6,68 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-09-30
Wasa Pan crujiente de trigo ligero Wasa Pan crujiente de trigo ligero
Wasa 110 g
61,45zł/kg

precio: 6,76 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-03-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5