Pan crujiente Wasa con fibra

Wasa Doskonałe połącznie pełnoziarnistej mąki żytniej z pieczonym sezamem i płatkami owsianymi, o wysokiej zawartości Błonnika.
Pan crujiente Wasa con fibraPan crujiente Wasa con fibra
masa netto

masa netto

230 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

33,43 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7300400481441

7300400481441

precio: 7,69 zł

7.69 PLN 2027-04-30 NewCondition
Pan crujiente Wasa con fibra
pełnoziarnista mąka żytnia 59 g*, otręby pszenne 27 g*, płatki owsiane 11 g*, nasiona sezamu 7 g*, kiełki pszenicy, sól, *w 100 g gotowego produktu
Wartości odżywcze (%)100 g
Wartość energetyczna1397 kJ/333 kcal
Tłuszcz5,0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
Węglowodany47 g
- w tym cukry2,6 g
Błonnik26 g
Białko12 g
Sól1,2 g
100 g / % RWS**
Magnez170 mg / 45 %
Żelazo5 mg / 36 %
Cynk4 mg / 40 %
Miedź0,5 mg / 50 %
**RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie zawiera ok. 23 kromek po 10 g.

Łubin : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Zawiera
Żyto : Zawiera
Sezam : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Doskonałe połącznie pełnoziarnistej mąki żytniej z pieczonym sezamem i płatkami owsianymi, o wysokiej zawartości Błonnika.
Características:z pieczonym sezamem i płatkami owsianymi, 70 % pełnoziarniste, bogate w błonnik
marca:Wasa
Nombre del producto regulado legalmente:Pieczywo chrupkie z pełnoziarnistą mąką żytnią, otrębami pszennymi i płatkami owsianymi.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: patrz bok opakowania.
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:Barilla Deutschland GmbH, Gustav-Heinemann-Ufer 72c, 50968 Köln, Germany
Dirección de devolución:
Wasa pan crujiente entero 100 % de Wasa pan crujiente entero 100 % de
trigo Deportes 275 g
37,09zł/kg

precio: 10,20 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-01-31
PRECIO REDUCIDO -10%
Wasa crispbread con predominio de Wasa crispbread con predominio de
la harina de trigo integral original 275 g
33,35zł/kg

precio: 9,17 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-12-31
Wasa pan crujiente 100 %, toda Wasa pan crujiente 100 %, toda
delikatess centeno de grano 210 g
36,67zł/kg

precio: 7,70 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad 2027-04-30
Sonko soluble pan luz sonko Sonko soluble pan luz sonko
fecha de caducidad 2027-05-17
Sonko Pan ligero de sonko con Sonko Pan ligero de sonko con
espelta y calabaza 170 g
40,47zł/kg

precio: 6,88 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-08-09
Sonko sonko pan ligero de centeno Sonko sonko pan ligero de centeno
170 g
41,53zł/kg

precio: 7,06 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-05-22
Wasa Pan de centeno ligero Wasa Wasa Pan de centeno ligero Wasa
110 g
60,73zł/kg

precio: 6,68 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2027-09-30
Wasa Pan Wasa Light, 7 granos Wasa Pan Wasa Light, 7 granos
110 g
60,73zł/kg

precio: 6,68 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-09-30
Wasa Pan crujiente de trigo ligero Wasa Pan crujiente de trigo ligero
Wasa 110 g
61,45zł/kg

precio: 6,76 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-03-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5