avena Melvit

Melvit
55
Ok.avena Melvit
51avena Melvit
avena Melvitavena Melvit
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-03-05

pojemność

cena za kilogram

8,37 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827013054

5906827013054

precio: 8,37 zł

comprar 10 szt. para 8.24 zł/szt
8.37 PLN 2027-03-05 NewCondition
mąka owsiana
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna1479 kJ / 351 kcal
Tłuszcz7,1 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,4 g
Węglowodany56 g
- w tym cukry1,1 g
Błonnik 9,7 g
Białko 11 g
Sól 0,02 g

Owies : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Melvit
Nombre del producto regulado legalmente:Mąka owsiana
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recetas:Przygotujesz w Thermomixie Bułki śniadaniowe Składniki: 150 g mąki razowej żytniej Melvit, 220 g mąki pszennej Melvit, 80 g płatków jaglanych Melvit, 80 g mąki owsianej Melvit, 1 szklanka mleka, 0,5 szklanki wody, 1 łyżka soli, 1/2 kostki drożdży, 4 łyżki oliwy, 40 g siemienia lnianego Sposób przygotowania: W naczyniu miksującym umieszczamy ciepłą wodę, drożdże, sól i mieszamy - czas 20 s., poz. 4. Dodajemy pozostałe składniki i wyrabiamy ciasto - czas 4 min, poz. interwał. Formujemy bułki, wykładamy na blachę i pozostawiamy do wyrośnięcia. Następnie smarujemy wodą lub roztrzepanym jajkiem, posypujemy makiem i pieczemy około 20 minut w piekarniku w temp. 200°C.
Tipo de embalaje:Torebka papierowa
País de origen:Polska
Dirección del productor:MELVIT S.A. ul. Grójecka 194/91 02-390 Warszawa Zakład produkcyjny: ul. Nowowiejska 35 Kruki 07-415 Olszewo - Borki Poland
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Marek , 2024-11-28 15:37:50Ok.



Gdańskie Młyny Gdansk Harina De Gdańskie Młyny Gdansk Harina De
Molinos Pastel De Harina 1 kg

precio: 3,70 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2027-04-30
Gdańskie Młyny Molinos de harina Gdańskie Młyny Molinos de harina
de Gdansk Una espiguilla lujosa 1 kg

precio: 3,70 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-04-30
Gdańskie Młyny Molinos de harina Gdańskie Młyny Molinos de harina
de Gdansk con una espiga de Gdansk 1 kg

precio: 3,70 zł

PLN
1
28
fecha de caducidad 2027-02-28
Kupiec harina de papa Kupiec harina de papa
fecha de caducidad 2029-10-30
Bio Planet harina de trigo harina Bio Planet harina de trigo harina
ecológica tipo 2000 , un producto de la agricultura 1 kg

precio: 10,16 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-05-27
Bio Planet harina de centeno Bio Planet harina de centeno
ecológica harina tipo 2000 , un producto de la agricultura 1 kg

precio: 9,43 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-01-28
Melvit harina de arroz Melvit harina de arroz
1 kg
11,00zł/kg

precio: 11 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-02-15
Bio Planet Harina de espelta Bio Bio Planet Harina de espelta Bio
Planet tipo 700 BIO 1 kg

precio: 14,41 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-06-18
Melvit harina de papa Melvit harina de papa
500 g
9,98zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2031-07-05
Melvit Frijoles Melvit Gigantes Melvit Frijoles Melvit Gigantes
400 g
16,05zł/kg

precio: 6,42 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-04-07
Melvit guisantes partidos , la Melvit guisantes partidos , la
mitad 400 g
8,38zł/kg

precio: 3,35 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-03-03
Melvit Sémola extrafino Melvit Sémola extrafino
400 g
9,35zł/kg

precio: 3,74 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-04-27
Melvit avena, 4x100g blanco Melvit avena, 4x100g blanco
400 g
14,98zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-07-11
Melvit 4x100g avena, tostado Melvit 4x100g avena, tostado
400 g
13,33zł/kg

precio: 5,33 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-02-17
Melvit harina de centeno para la Melvit harina de centeno para la
cocción de pan casero 1 kg

precio: 5,17 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-12-25
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5