harina de arroz

Melvit
55
Polecam harina de arroz
53harina de arroz
harina de arrozharina de arroz
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-15

pojemność

cena za kilogram

11,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827013030

5906827013030

precio: 11,00 zł

11.00 PLN 2027-02-15 NewCondition

mąka ryżowa


Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna1476 kJ / 348 kcal
Tłuszcz1,0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany78 g
- w tym cukry0,2 g
Błonnik 1,4 g
Białko 6,0 g
Sól <0,01 g

Jęczmień : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
znakomita do wyrabiania
marca:Melvit
Nombre del producto regulado legalmente:Mąka ryżowa
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recetas:Naleśniki z mąki ryżowej Składniki: 2 szklanki mąki ryżowej Melvit, 2 szklanki mleka, 1/2 szklanki wody, 1 jajko, 2 łyżeczki cukru, szczypta soli, olej do smażenia. Sposób przygotowania: Składniki połączyć w misce i dokładnie wymieszać. Przygotowane ciasto smażyć na oleju na złoty kolor. Naleśniki ryżowe wyśmienicie komponują się z dowolnym sosem owocowym, konfiturami, bitą śmietaną, a także nadzieniem serowym. Smacznego!
Tipo de embalaje:Torebka papierowa
Dirección del productor:MELVIT S.A. ul. Grójecka 194/91 02-390 Warszawa Zakład produkcyjny ul. Nowowiejska 35 Kruki 07-415 Olszewo - Borki Poland
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Agata , 2020-12-23 20:58:57Polecam



Gdańskie Młyny Gdansk Harina De Gdańskie Młyny Gdansk Harina De
Molinos Pastel De Harina 1 kg

precio: 3,70 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2027-04-30
Gdańskie Młyny Molinos de harina Gdańskie Młyny Molinos de harina
de Gdansk Una espiguilla lujosa 1 kg

precio: 3,70 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-04-30
Gdańskie Młyny Molinos de harina Gdańskie Młyny Molinos de harina
de Gdansk con una espiga de Gdansk 1 kg

precio: 3,70 zł

PLN
1
28
fecha de caducidad 2027-02-28
Kupiec harina de papa Kupiec harina de papa
fecha de caducidad 2029-10-30
Bio Planet harina de trigo harina Bio Planet harina de trigo harina
ecológica tipo 2000 , un producto de la agricultura 1 kg

precio: 10,16 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-05-27
Bio Planet harina de centeno Bio Planet harina de centeno
ecológica harina tipo 2000 , un producto de la agricultura 1 kg

precio: 9,43 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-01-28
Bio Planet Harina de espelta Bio Bio Planet Harina de espelta Bio
Planet tipo 700 BIO 1 kg

precio: 14,41 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-06-18
Bio Planet Harina de trigo Bio Bio Planet Harina de trigo Bio
Planet tipo 480 BIO 1 kg

precio: 10,45 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-07-24
Melvit harina de papa Melvit harina de papa
500 g
9,98zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2031-07-05
Melvit Frijoles Melvit Gigantes Melvit Frijoles Melvit Gigantes
400 g
16,05zł/kg

precio: 6,42 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-04-07
Melvit guisantes partidos , la Melvit guisantes partidos , la
mitad 400 g
8,38zł/kg

precio: 3,35 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-03-03
Melvit Sémola extrafino Melvit Sémola extrafino
400 g
9,35zł/kg

precio: 3,74 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-04-27
Melvit avena, 4x100g blanco Melvit avena, 4x100g blanco
400 g
14,98zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-07-11
Melvit 4x100g avena, tostado Melvit 4x100g avena, tostado
400 g
13,33zł/kg

precio: 5,33 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-02-17
Melvit harina de centeno para la Melvit harina de centeno para la
cocción de pan casero 1 kg

precio: 5,17 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-12-25
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5