Ziaja intima dla kobiet dojrzałych Ziołowy płyn do higieny skóry okolic intymnych przeznaczony szczególnie dla kobiet dojrzałych i w okresie menopauzy. Nie zawiera mydła. • Delikatnie myje oraz zapewnia uczucie świeżości. • Daje wyraźny efekt długotrwałego komfortu. • Oparty na substancjach o działaniu nawilżającym. • Pomaga utrzymać fizjologiczne pH. Przebadany przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku.
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

41,50 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887002390

5901887002390

precio: 8,30 zł

8.30 PLN 2029-02-28 NewCondition
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Propylene Glycol, Calendula Officinalis Flower Extract, Lactic Acid, Panthenol, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10).
intima dla kobiet dojrzałych Ziołowy płyn do higieny skóry okolic intymnych przeznaczony szczególnie dla kobiet dojrzałych i w okresie menopauzy. Nie zawiera mydła. • Delikatnie myje oraz zapewnia uczucie świeżości. • Daje wyraźny efekt długotrwałego komfortu. • Oparty na substancjach o działaniu nawilżającym. • Pomaga utrzymać fizjologiczne pH. Przebadany przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku.
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Naturella economía fragancias Naturella economía fragancias
loción cremosa con Maxi manzanilla clásicas noche toallas sanitarias con una 16 szt.

precio: 10,71 zł

PLN
1
3
Always toallas sanitarias Always toallas sanitarias
clásicas 8 noche 8 szt.

precio: 6,32 zł

PLN
1
6
Organyc lavado de higiene íntima Organyc lavado de higiene íntima
naturales Organyc con la manzanilla 250 ml
143,96zł/l

precio: 35,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2029-03-30
Ziaja fluido Ziaja Crema para la Ziaja fluido Ziaja Crema para la
higiene íntima ácido láctico protector 500 ml
27,78zł/l

precio: 13,89 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-07-30
Ziaja fluido Ziaja Crema para el Ziaja fluido Ziaja Crema para el
calmante ácido lactobiónico higiene íntima regenerar 500 ml
27,56zł/l

precio: 13,78 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2028-08-30
Bocoton Bocoton BIO toallitas de Bocoton Bocoton BIO toallitas de
higiene íntima. 20 szt.

precio: 8,69 zł

PLN
1
3
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja desmaquillante Ziaja Ziaja desmaquillante
bifásico, desmaquillador de ojos 120 ml
81,50zł/l

precio: 9,78 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

precio: 8,14 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2028-08-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5