toallas sanitarias clásicas 8 noche

Always Śpij spokojnie dzięki podpaskom ze skrzydełkami Always Maxi Profresh Night (Rozmiar 4). Zaprojektowane specjalnie z myślą o obfitym krwawieniu podpaski z ultrachłonnym wkładem zapewniają doskonałą, zaawansowaną ochronę przed przeciekaniem. Miękka powłoczka zapewnia maksymalny komfort noszenia, a grubsza konstrukcja zapewnia poczucie pewności siebie i ochronę przez całą noc.
toallas sanitarias clásicas 8 nochetoallas sanitarias clásicas 8 noche
masa netto

masa netto

8 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,79 zł / szt.

kraj

País de origen

Ukraina

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4015400260837

4015400260837

precio: 6,32 zł

6.32 PLN NewCondition
Śpij spokojnie dzięki podpaskom ze skrzydełkami Always Maxi Profresh Night (Rozmiar 4). Zaprojektowane specjalnie z myślą o obfitym krwawieniu podpaski z ultrachłonnym wkładem zapewniają doskonałą, zaawansowaną ochronę przed przeciekaniem. Miękka powłoczka zapewnia maksymalny komfort noszenia, a grubsza konstrukcja zapewnia poczucie pewności siebie i ochronę przez całą noc.
Características:Podpaski higieniczne z miękkim wkładem ochronnym, Ochrona przed przeciekaniem z każdej strony, Ultrachłonny wkład na obfite krwawienie, Miękka powłoczka zwiększa komfort noszenia, Ze skrzydełkami, które utrzymują podpaskę na miejscu, Zatwierdzone przez dermatologów z organizacji Skin Health Alliance, Pakowane pojedynczo, abyś zawsze mogła mieć je przy sobie, Szersze z tyłu, w porównaniu z Always Maxi Normal
Advertencia de seguridad:Not Applicable
marca:Always
Tipo de embalaje:Saszetka
País de origen:Ukraina
Dirección del productor:Procter & Gamble Service Gmbh, 65823 Schwalbach am Taunus
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Naturella economía fragancias Naturella economía fragancias
loción cremosa con Maxi manzanilla clásicas noche toallas sanitarias con una 16 szt.

precio: 10,71 zł

PLN
1
3
Organyc lavado de higiene íntima Organyc lavado de higiene íntima
naturales Organyc con la manzanilla 250 ml
143,96zł/l

precio: 35,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2029-03-30
Ziaja fluido Ziaja Crema para la Ziaja fluido Ziaja Crema para la
higiene íntima ácido láctico protector 500 ml
27,78zł/l

precio: 13,89 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-07-30
Ziaja fluido Ziaja Crema para el Ziaja fluido Ziaja Crema para el
calmante ácido lactobiónico higiene íntima regenerar 500 ml
27,56zł/l

precio: 13,78 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2028-08-30
Bocoton Bocoton BIO toallitas de Bocoton Bocoton BIO toallitas de
higiene íntima. 20 szt.

precio: 8,69 zł

PLN
1
3
Ziaja Ziaja Normalizująca pianka Ziaja Ziaja Normalizująca pianka
250 ml
49,44zł/l

precio: 12,36 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2028-09-30
Always Classic normal de 4 gotas Always Classic normal de 4 gotas
sanitaria 10 szt.

precio: 6,30 zł

PLN
1
8
Always Toallas sanitarias maxis Always Toallas sanitarias maxis
clásicas 5 gotas 9 szt.

precio: 6,31 zł

PLN
1
6
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5