Ziaja 96% składników pochodzenia naturalnego lamelarna maska włosy zniszczone, suche, kręcone z ochronnym antyutleniaczem plus biotyna, witaminy B3, B5, B6 pre-shot do użycia przed szamponem Lamelarna maska o specjalistycznej strukturze, która potęguje efekt regeneracji. Zapewnia włosom zniszczonym odczuwalne odżywienie, nawilżenie, elastyczność i wygładzenie. Zastosowana metodą typu "curly girl" pielęgnuje również włosy kręcone. Modeluje loki, kontroluje skręt i zapobiega ich puszeniu. Nadaje się do stosowania na różnych etapach oczyszczania włosów. Zalecana do użycia w okresie letnim i po kąpielach w basenie i w słonych wodach. DZIAŁANIE • wyraźnie wygładza • nawilża przesuszone włosy • podkreśla skręt loków • odczuwalnie wzmacnia • ułatwia rozczesywanie • przywraca zdrowy połysk • przyjemnie pachnie na włosach ZAWIERA • ochronny antyutleniacz • biotynę • witaminy B3, B5, B6 • wzmacniające kondycjonery • wodę termalną z mikroelementami
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-08-30

pojemność

cena za litr

127,60 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887051374

5901887051374

precio: 12,76 zł

12.76 PLN 2028-08-30 NewCondition
96% składników pochodzenia naturalnego lamelarna maska włosy zniszczone, suche, kręcone z ochronnym antyutleniaczem plus biotyna, witaminy B3, B5, B6 pre-shot do użycia przed szamponem Lamelarna maska o specjalistycznej strukturze, która potęguje efekt regeneracji. Zapewnia włosom zniszczonym odczuwalne odżywienie, nawilżenie, elastyczność i wygładzenie. Zastosowana metodą typu "curly girl" pielęgnuje również włosy kręcone. Modeluje loki, kontroluje skręt i zapobiega ich puszeniu. Nadaje się do stosowania na różnych etapach oczyszczania włosów. Zalecana do użycia w okresie letnim i po kąpielach w basenie i w słonych wodach. DZIAŁANIE • wyraźnie wygładza • nawilża przesuszone włosy • podkreśla skręt loków • odczuwalnie wzmacnia • ułatwia rozczesywanie • przywraca zdrowy połysk • przyjemnie pachnie na włosach ZAWIERA • ochronny antyutleniacz • biotynę • witaminy B3, B5, B6 • wzmacniające kondycjonery • wodę termalną z mikroelementami
Bosphaera Bosphaera Hydrolat Bosphaera Bosphaera Hydrolat
ze skórki 100 ml
222,10zł/l

precio: 22,21 zł

PLN
1
1
Donegal peine del pelo de 15,5 cm Donegal peine del pelo de 15,5 cm
de varios colores 1 szt.

precio: 3,66 zł

PLN
1
3
Donegal peine para peinar el Donegal peine para peinar el
cabello 8.8 cm 1 szt.

precio: 3,50 zł

PLN
1
3
Wella tono crema colorante Wella tono crema colorante
rubia iluminadas permanentemente el suero de provitamina b5 9 / 0 1 szt.

precio: 17,60 zł

PLN
1
2
Bambino champú bambi para niños Bambino champú bambi para niños
después de meses 11 150 ml
45,53zł/l

precio: 6,83 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-03-30
Wella flexionar mucho laca volumen Wella flexionar mucho laca volumen
mayor de 250 ml de fijador 250 ml
50,24zł/l

precio: 12,56 zł

PLN
1
3
Wella Wella Wellaflex Brillante Wella Wella Wellaflex Brillante
fijador de color hairspray firmeza 250 ml 250 ml
51,96zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
3
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5