Ziaja

DZIAŁANIE
• Zmniejsza oznaki zmęczenia.
• Doskonale wygładza skórę.
• Zapewnia jej odpowiedni poziom nawilżenia.
• Tonizuje i lekko napina naskórek

SUBSTANCJE AKTYWNE

Wyciąg z szałwii - działa ściągająco na naskórek. Przynosi ulgę zmęczonej skórze wokół oczu.
Prowitamina B5 (D-panthenol) - w skórze ulega przekształceniu w witaminę B5. Intensywnie nawilża i skutecznie łagodzi podrażnienia.

Może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe.

Produkt testowany dermatologicznie pod kontrolą lekarzy okulistów.

pojemność netto

pojemność netto

15 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-03-30

pojemność

cena za litr

522,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887004615

5901887004615

precio: 7,83 zł

7.83 PLN 2028-03-30 NewCondition

DZIAŁANIE
• Zmniejsza oznaki zmęczenia.
• Doskonale wygładza skórę.
• Zapewnia jej odpowiedni poziom nawilżenia.
• Tonizuje i lekko napina naskórek

SUBSTANCJE AKTYWNE

Wyciąg z szałwii - działa ściągająco na naskórek. Przynosi ulgę zmęczonej skórze wokół oczu.
Prowitamina B5 (D-panthenol) - w skórze ulega przekształceniu w witaminę B5. Intensywnie nawilża i skutecznie łagodzi podrażnienia.

Może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe.

Produkt testowany dermatologicznie pod kontrolą lekarzy okulistów.


Ziaja crema para los ojos de la Ziaja crema para los ojos de la
leche de cabra piel seca , propensa a las arrugas 15 ml
624,67zł/l

precio: 9,37 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2029-01-31
Ziaja Ziaja Krem pod oczy Ziaja Ziaja Krem pod oczy
witamina E 15 ml
478,00zł/l

precio: 7,17 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja Pullulan krem anti-age Ziaja Ziaja Pullulan krem anti-age
15 ml
695,33zł/l

precio: 10,43 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Ziaja Krem pod oczy i Ziaja Ziaja Krem pod oczy i
na powieki 15 ml
522,00zł/l

precio: 7,83 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad
2028-07-31
Ziaja Ziaja Witamina C.B3 Ziaja Ziaja Witamina C.B3
niacynamid 190 ml
66,47zł/l

precio: 12,63 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2028-04-30
Bella bastoncillos de algodón Bella bastoncillos de algodón
200 szt.

precio: 5,74 zł

PLN
1
5
Nivea crema Nivea crema
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5