Ziaja Krem pod oczy z serii Pullulan odmładza wygląd delikatnej skóry wokół oczu, redukując „kurze łapki” i liftingując osłabioną okolicę oka. Lekka emulsja o szybkim wchłanianiu, bez kompozycji zapachowej — komfortowa dla wymagającej skóry wokół oczu, dobra pod makijaż. Wegańska, 95% składników pochodzenia naturalnego. DLA KOGO: dla skóry wokół oczu z oznakami zmęczenia i wiotkości dla osób z widocznymi „kurzymi łapkami” do stosowania codziennie rano i wieczorem SKŁADNIKI: kwas hialuronowy, pullulan, ekstrakt z tremella, ceramidy 1,3,6II, fitosfingozyna, cholesterol, olej canola, ekstrakt z korzenia ruszczyka kolczastego. DZIAŁANIE: odmładza wygląd skóry wokół oczu redukuje widoczność „kurzych łapek” liftinguje wiotką, osłabioną skórę pod oczami dzięki ceramidom skutecznie regeneruje skórę
pojemność netto

pojemność netto

15 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-04-30

pojemność

cena za litr

695,33 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887005605

5901887005605

precio: 10,43 zł

10.43 PLN 2028-04-30 NewCondition
Aqua (Water), Canola Oil, Glycerin, Cetearyl Ethylhexanoate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Ruscus Aculeatus Root Extract, Methylsilanol Mannuronate, Ceramide NP (3), Ceramide AP (6II), Ceramide EOP (1), Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Pullulan, Dimethicone, Hydroxyacetophenone, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide.
Krem pod oczy z serii Pullulan odmładza wygląd delikatnej skóry wokół oczu, redukując „kurze łapki” i liftingując osłabioną okolicę oka. Lekka emulsja o szybkim wchłanianiu, bez kompozycji zapachowej — komfortowa dla wymagającej skóry wokół oczu, dobra pod makijaż. Wegańska, 95% składników pochodzenia naturalnego. DLA KOGO: dla skóry wokół oczu z oznakami zmęczenia i wiotkości dla osób z widocznymi „kurzymi łapkami” do stosowania codziennie rano i wieczorem SKŁADNIKI: kwas hialuronowy, pullulan, ekstrakt z tremella, ceramidy 1,3,6II, fitosfingozyna, cholesterol, olej canola, ekstrakt z korzenia ruszczyka kolczastego. DZIAŁANIE: odmładza wygląd skóry wokół oczu redukuje widoczność „kurzych łapek” liftinguje wiotką, osłabioną skórę pod oczami dzięki ceramidom skutecznie regeneruje skórę
Ziaja crema para los ojos de la Ziaja crema para los ojos de la
leche de cabra piel seca , propensa a las arrugas 15 ml
624,67zł/l

precio: 9,37 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2029-01-31
Ziaja Ziaja Żel pod oczy i Ziaja Ziaja Żel pod oczy i
na powieki 15 ml
522,00zł/l

precio: 7,83 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-03-30
Ziaja Ziaja Krem pod oczy Ziaja Ziaja Krem pod oczy
witamina E 15 ml
478,00zł/l

precio: 7,17 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja Krem pod oczy i Ziaja Ziaja Krem pod oczy i
na powieki 15 ml
522,00zł/l

precio: 7,83 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad
2028-07-31
Bella bastoncillos de algodón Bella bastoncillos de algodón
200 szt.

precio: 5,74 zł

PLN
1
5
Nivea crema Nivea crema
Bella Bella
50 szt.

precio: 7,29 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2030-05-30
Bella bastoncillos de algodón Bella bastoncillos de algodón
100sztuk 100 szt.

precio: 2,56 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2030-11-30
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5