Ziaja 91% składników pochodzenia naturalnego I Ty zrób prezent swojej skórze! Wyjątkowo delikatne mleczko pod prysznic o przyjemnej konsystencji i niezwykłym zapachu. Przyjazne dla skóry glukozydy kokosowe już od pierwszych chwil łagodnie myją. Mleczko pod prysznic z dodatkiem ekstraktu z płatków róży zapewnia sensoryczną pielęgnację. Pozostawia na skórze elegancki, piękny zapach. SPECJALNE SKŁADNIKI: ekstrakt z płatków róży, roślinna gliceryna, poliglukozyd kwasów oleju kokosowego, rozświetlająca mika dla efektu glow. Już po pierwszej aplikacji: skóra miękka w dotyku* wyjątkowo pachnąca*
pojemność netto

pojemność netto

390 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-03-30

pojemność

cena za litr

47,56 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887010579

5901887010579

precio: 18,55 zł

18.55 PLN 2028-03-30 NewCondition
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Coco-Glucoside, Glycol Distearate, Laureth-4, Rosa Centifolia Flower Extract, Glyceryl Oleate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Xanthan Gum, Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Vanillin, Linalyl Acetate, Linalool, Citrus Limon Peel Oil, Citronellol, Limonene, Citric Acid.
91% składników pochodzenia naturalnego I Ty zrób prezent swojej skórze! Wyjątkowo delikatne mleczko pod prysznic o przyjemnej konsystencji i niezwykłym zapachu. Przyjazne dla skóry glukozydy kokosowe już od pierwszych chwil łagodnie myją. Mleczko pod prysznic z dodatkiem ekstraktu z płatków róży zapewnia sensoryczną pielęgnację. Pozostawia na skórze elegancki, piękny zapach. SPECJALNE SKŁADNIKI: ekstrakt z płatków róży, roślinna gliceryna, poliglukozyd kwasów oleju kokosowego, rozświetlająca mika dla efektu glow. Już po pierwszej aplikacji: skóra miękka w dotyku* wyjątkowo pachnąca*
Fa deporte activo ginkgo gel de Fa deporte activo ginkgo gel de
ducha 400 ml
32,48zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
2
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Bambino champú bambi para niños Bambino champú bambi para niños
después de meses 11 150 ml
45,53zł/l

precio: 6,83 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-03-30
Fa Hombres gel para cuerpo y Fa Hombres gel para cuerpo y
cabello de atracción vigor 400 ml
32,48zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa Fa Gel de ducha mágica Aceite Fa Fa Gel de ducha mágica Aceite
Rosa Jazmín 400 ml
32,48zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
4
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Ziaja Ziaja desmaquillante Ziaja Ziaja desmaquillante
bifásico, desmaquillador de ojos 120 ml
81,50zł/l

precio: 9,78 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

precio: 8,14 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2028-08-30
Ziaja manteca de cacao, mejora el Ziaja manteca de cacao, mejora el
tono de la piel , crema para la piel normal, seca 50 ml
145,60zł/l

precio: 7,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-05-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5