Ziaja 94% składników pochodzenia naturalnego Żel pod prysznic dba o skórę już w czasie mycia. Zawiera łagodne składniki myjące i zbalansowane aktywne trio: panthenol (B5), glukonolakton (PHA) i kwas bursztynowy (SA), które odczuwalnie wpływają na skórę. • Żel delikatnie myje i oczyszcza skórę. • Pozostawia skórę gładką w dotyku. • Zapewnia chwile relaksu. • Ma przyjemny, morski zapach.
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-06-30

pojemność

cena za litr

59,95 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887013792

5901887013792

precio: 11,99 zł

11.99 PLN 2028-06-30 NewCondition
94% składników pochodzenia naturalnego Żel pod prysznic dba o skórę już w czasie mycia. Zawiera łagodne składniki myjące i zbalansowane aktywne trio: panthenol (B5), glukonolakton (PHA) i kwas bursztynowy (SA), które odczuwalnie wpływają na skórę. • Żel delikatnie myje i oczyszcza skórę. • Pozostawia skórę gładką w dotyku. • Zapewnia chwile relaksu. • Ma przyjemny, morski zapach.
Fa deporte activo ginkgo gel de Fa deporte activo ginkgo gel de
ducha 400 ml
32,48zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
2
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Bambino champú bambi para niños Bambino champú bambi para niños
después de meses 11 150 ml
45,53zł/l

precio: 6,83 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-03-30
Fa Hombres gel para cuerpo y Fa Hombres gel para cuerpo y
cabello de atracción vigor 400 ml
32,48zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa Fa Gel de ducha mágica Aceite Fa Fa Gel de ducha mágica Aceite
Rosa Jazmín 400 ml
32,48zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
4
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Ziaja Ziaja desmaquillante Ziaja Ziaja desmaquillante
bifásico, desmaquillador de ojos 120 ml
81,50zł/l

precio: 9,78 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

precio: 8,14 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2028-08-30
Ziaja manteca de cacao, mejora el Ziaja manteca de cacao, mejora el
tono de la piel , crema para la piel normal, seca 50 ml
145,60zł/l

precio: 7,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-05-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5