Plato de puré de papa Winiary con trozos de tocino y crutones

Winiary
53Plato de puré de papa Winiary con trozos de tocino y crutones
Szukasz szybkiego i wygodnego sposobu na pyszny posiłek? WINIARY Puree z boczkiem i chrupiącymi grzankami to idealne rozwiązanie! Wystarczy kilka minut, aby cieszyć się kremowym puree ziemniaczanym z aromatycznym boczkiem i chrupiącymi dodatkami. Doskonałe na obiad, kolację lub jako dodatek do mięsa. Dzięki WINIARY masz pewność smaku i jakości, które ułatwiają codzienne gotowanie. Prosty sposób na wyjątkowy smak – bez kompromisów! • Gotowe w kilka minut – idealne na szybki posiłek • Wygodne przygotowanie – wystarczy dodać gorącą wodę • Pyszne połączenie kremowego puree z boczkiem i grzankami • Sprawdzona jakość i smak od WINIARY
Plato de puré de papa Winiary con trozos de tocino y crutonesPlato de puré de papa Winiary con trozos de tocino y crutones
masa netto

masa netto

53 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

109,43 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613036106429

7613036106429

precio: 5,80 zł

5.80 PLN 2027-02-28 NewCondition
suszone warzywa 61,6 % (ziemniak 58,0 %, smażona cebula, cebula), maltodekstryna, tłuszcz palmowy, grzanki 7,5 % (mąka pszenna, olej palmowy, olej rzepakowy, drożdże, sól), suszony boczek wędzony 3,8 %, sól, wędzony tłuszcz wieprzowy, wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), laktoza, cukier, białka mleka, liść pietruszki, olej słonecznikowy, przyprawy, aromat, aromaty dymu wędzarniczego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu W 100 g
Wartość energetyczna431 kJ
Wartość energetyczna103 kcal
Tłuszcz3,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,0 g
Węglowodany14,5 g
w tym cukry1,0 g
Błonnik1,0 g
Białko2,1 g
Sól0,89 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 1 porcję.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Szukasz szybkiego i wygodnego sposobu na pyszny posiłek? WINIARY Puree z boczkiem i chrupiącymi grzankami to idealne rozwiązanie! Wystarczy kilka minut, aby cieszyć się kremowym puree ziemniaczanym z aromatycznym boczkiem i chrupiącymi dodatkami. Doskonałe na obiad, kolację lub jako dodatek do mięsa. Dzięki WINIARY masz pewność smaku i jakości, które ułatwiają codzienne gotowanie. Prosty sposób na wyjątkowy smak – bez kompromisów! • Gotowe w kilka minut – idealne na szybki posiłek • Wygodne przygotowanie – wystarczy dodać gorącą wodę • Pyszne połączenie kremowego puree z boczkiem i grzankami • Sprawdzona jakość i smak od WINIARY
Características:danie w 5 minut, po prostu dobre!
marca:Winiary
Sobre la marca:
Nombre del producto regulado legalmente:Ziemniaki puree z kawałkami boczku i grzankami. Danie instant.
Otra información:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A. Po przyrządzeniu ok.: 220 g
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz data na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób przyrządzenia: 1. Zalej wrzącą wodą do poziomu zaznaczonego wewnątrz kubka. 2. Wymieszaj. Przykryj wieczkiem i poczekaj 5 minut... 3. Zamieszaj jeszcze raz i zajadaj!
Tipo de embalaje:Doniczka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Knorr Knorr Inicio Tastes sopa de Knorr Knorr Inicio Tastes sopa de
    remolacha 53 g
    84,91zł/kg

    precio: 4,50 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad
    2027-01-30
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    borscht rojo en polvo 14 g
    130,71zł/kg

    precio: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    sopa agria en polvo con crutones 17 g
    108,24zł/kg

    precio: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Knorr una taza de sopa caliente en Knorr una taza de sopa caliente en
    polvo de sopa de guisantes con picatostes 21 g
    90,48zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    sopa de tomate en polvo con fideos 19 g
    100,00zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Vifon sopa instantánea de pollo Vifon sopa instantánea de pollo
    en polvo de oro suave 70 g
    34,71zł/kg

    precio: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Knorr sopa de queso con hierbas en Knorr sopa de queso con hierbas en
    polvo nudle 61 g
    49,02zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Winiary cubos de caldo ( 6 Winiary cubos de caldo ( 6
    ​​cubos ) vegetal 60 g
    61,83zł/kg

    precio: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa de champiñones en Winiary salsa de champiñones en
    polvo 30 g
    122,33zł/kg

    precio: 3,67 zł

    PLN
    1
    24
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa en polvo de tomate Winiary salsa en polvo de tomate
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Winiary condimento para sopas. Winiary condimento para sopas.
    210 g
    16,38zł/kg

    precio: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary pudín con pudín Winiary Winiary pudín con pudín Winiary
    azúcar con el azúcar 60 g
    38,67zł/kg

    precio: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Winiary gelatina de limón Winiary gelatina de limón
    71 g
    39,30zł/kg

    precio: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Winiary tartare salsa de mayonesa Winiary tartare salsa de mayonesa
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5