Wawel ✔️ Soczysta owocowa galaretka, oblana delikatnie gorzką czekoladą Wawel ✔️ W jednym opakowaniu znajdziesz miks 4 intensywnych, owocowych smaków: pomarańczy, maliny, ananasa i cytryny ✔️ Idealny produkt, który możesz mieć zawsze przy sobie - doskonale smakuje o każdej porze roku i w każdej sytuacji ✔️ Nieodłączny kompan każdej imprezy - bo kto nie skusi na się małe co nieco
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

41,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102005512

5900102005512

precio: 41,90 zł

41.90 PLN 2027-05-30 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, czekolada 20% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny), woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja żelująca: agar; soki owocowe 1,2% z zagęszczonych soków owocowych (ananas, cytryna, pomarańcza, malina); naturalne aromaty. Czekolada: masa kakaowa minimum 43%.
✔️ Soczysta owocowa galaretka, oblana delikatnie gorzką czekoladą Wawel ✔️ W jednym opakowaniu znajdziesz miks 4 intensywnych, owocowych smaków: pomarańczy, maliny, ananasa i cytryny ✔️ Idealny produkt, który możesz mieć zawsze przy sobie - doskonale smakuje o każdej porze roku i w każdej sytuacji ✔️ Nieodłączny kompan każdej imprezy - bo kto nie skusi na się małe co nieco
Wawel Mezcla de piña Wawel Wawel Mezcla de piña Wawel
Krakowska 1 kg

precio: 42,27 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-02-25
Wawel Wawel Krakowska Mix Wawel Wawel Krakowska Mix
Frambuesa 1 kg

precio: 42,27 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2027-02-25
Jutrzenka mella jalea de grosella Jutrzenka mella jalea de grosella
en el chocolate negro 190 g
72,53zł/kg

precio: 13,78 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-30
Wedel frambuesa champán delicado Wedel frambuesa champán delicado
fecha de caducidad 2026-12-18
Wedel Champagne cereza delicada Wedel Champagne cereza delicada
fecha de caducidad 2027-01-07
Wedel Champagne albaricoque Wedel Champagne albaricoque
delicado 147 g
36,73zł/kg

precio: 5,40 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-12-31
Jutrzenka mella en jalea de Jutrzenka mella en jalea de
chocolate y naranja 190 g
72,53zł/kg

precio: 13,78 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-30
Wawel castillo trivia caramelo en Wawel castillo trivia caramelo en
el chocolate 1 kg

precio: 44,89 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-02-25
Wawel Trufas de Wawel de Wawel, Wawel Trufas de Wawel de Wawel,
ron en chocolate 1 kg

precio: 43,47 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-03-30
Wawel Wawel Michałki de coco Wawel Wawel Michałki de coco
Wawel 1 kg

precio: 43,47 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-02-28
Wawel White Castle trivia Wawel White Castle trivia
fecha de caducidad 2027-02-28
Wawel Danusia Wawel clásico Wawel Danusia Wawel clásico
relleno de chocolate postre 38 g
97,89zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad 2027-05-30
Wawel Wawel fresco y afrutado Wawel Wawel fresco y afrutado
relleno de jalea 160 g
57,88zł/kg

precio: 9,26 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-03-30
Wawel Wawel cuco hecho a mano Wawel Wawel cuco hecho a mano
fecha de caducidad 2027-06-30
Wawel Caramelo salado Fawge Wawel Wawel Caramelo salado Fawge Wawel
1 kg

precio: 39,37 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-01-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5