Wawel Michałki de Wawel Classic caramelos cubiertos de chocolate

Wawel
51Wawel Michałki de Wawel Classic caramelos cubiertos de chocolate
Wawel Michałki de Wawel Classic caramelos cubiertos de chocolate Wawel Michałki de Wawel Classic caramelos cubiertos de chocolate
masa netto

masa netto

245 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

65,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102025664

5900102025664

precio: 15,99 zł

15.99 PLN 2027-01-30 NewCondition
cukier, orzeszki arachidowe 26 %, czekolada 18,8 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], mleko w proszku pełne, tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 4 %, serwatka w proszku (z mleka), spirytus, Czekolada: masa kakaowa minimum 43 %, Oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna2251 kJ/ 540 kcal
tłuszcz33 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone15 g
węglowodany45 g
w tym cukry43 g
białko12 g
sól0,13 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
26 % orzeszków arachidowych
marca:Wawel
Sobre la marca:Spróbuj także Michałki z Wawelu Białe Michałki z Wawelu Kokosowe
Nombre del producto regulado legalmente:Michałki z Wawelu klasyczne. Cukierki z orzeszkami arachidowymi w czekoladzie.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Wawel Trufas de Wawel de Wawel Wawel Trufas de Wawel de Wawel
    chocolate Caramelos de cacao con sabor a ron cubiertos de 245 g
    65,27zł/kg

    precio: 15,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Wawel Wawel Michałki z Wawelu Wawel Wawel Michałki z Wawelu
    Cukierki 245 g
    65,27zł/kg

    precio: 15,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-02-20
    Werthers Original caramelo Werthers Original caramelo
    fecha de caducidad
    2027-07-30
    Halls caramelos de menta eucalipto Halls caramelos de menta eucalipto

    precio: 2,34 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2028-06-17
    Halls dulce de grosella Halls dulce de grosella
    33 g
    67,88zł/kg

    precio: 2,24 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2027-11-04
    Halls Dulce miel y limón Halls Dulce miel y limón
    33 g
    67,88zł/kg

    precio: 2,24 zł

    PLN
    1
    24
    fecha de caducidad 2028-02-19
    Halls caramelos extra fuerte Halls caramelos extra fuerte
    33 g
    68,79zł/kg

    precio: 2,27 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-12-14
    Wawel castillo trivia caramelo en Wawel castillo trivia caramelo en
    el chocolate 1 kg

    precio: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-02-25
    Wawel Trufas de Wawel de Wawel, Wawel Trufas de Wawel de Wawel,
    ron en chocolate 1 kg

    precio: 43,47 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Wawel Wawel Michałki de coco Wawel Wawel Michałki de coco
    Wawel 1 kg

    precio: 43,47 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Wawel White Castle trivia Wawel White Castle trivia
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Wawel Danusia Wawel clásico Wawel Danusia Wawel clásico
    relleno de chocolate postre 38 g
    97,89zł/kg

    precio: 3,72 zł

    PLN
    1
    30
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Wawel Wawel fresco y afrutado Wawel Wawel fresco y afrutado
    relleno de jalea 160 g
    57,88zł/kg

    precio: 9,26 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Wawel Wawel cuco hecho a mano Wawel Wawel cuco hecho a mano
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Wawel Caramelo salado Fawge Wawel Wawel Caramelo salado Fawge Wawel
    1 kg

    precio: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-01-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5