Dulce miel y limón

Halls
52Dulce miel y limón
Dulce miel y limónDulce miel y limón
masa netto

masa netto

33 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-02-19

pojemność

cena za kilogram

67,88 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

50985104

precio: 2,24 zł

comprar 20 szt. para 2.21 zł/szt
2.24 PLN 2028-02-19 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, miód (4%), kwasy (E 270, E 330), aromat, regulatory kwasowości (E 325, E 332), olejek eukaliptusowy, mentol, barwnik (E 160a)
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna1654 kJ
389 kcal
Tłuszcz0.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0.00 g
Węglowodany97.00 g
Cukry ogółem78.00 g
Białko0.02 g
Równoważna zawartość soli0.08 g

Halls
Nombre del producto regulado legalmente:Cukierki o smaku miodu i cytryny.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Folia kurczliwa
País de origen:Polska
Dirección del productor:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Dirección de devolución:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Halls dulce de grosella Halls dulce de grosella
    33 g
    67,88zł/kg

    precio: 2,24 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2027-11-04
    Halls caramelos extra fuerte Halls caramelos extra fuerte
    33 g
    68,79zł/kg

    precio: 2,27 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-12-14
    Werthers Original caramelo Werthers Original caramelo
    fecha de caducidad
    2027-07-30
    Halls caramelos de menta eucalipto Halls caramelos de menta eucalipto

    precio: 2,34 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2028-06-17
    Werthers Original caramelo Werthers Original caramelo
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Wawel castillo trivia caramelo en Wawel castillo trivia caramelo en
    el chocolate 1 kg

    precio: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-02-25
    Nimm2 rellenas con dulces de Nimm2 rellenas con dulces de
    naranja y limón fortificados con vitaminas 90 g
    55,44zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5