Pan crujiente de trigo ligero Wasa

Wasa Wasa lekkie pszenne - Lekkie i chrupiące - idealne dla całej rodziny! Nasze chrupkie pieczywo to źródło błonnika i łagodnego smaku. Świetnie sprawdza się jako szybka przekąska sama w sobie lub urozmaicona ulubionymi dodatkami. To chrupiąca przyjemność, która łączy tradycję i jakość. Smacznego!
Pan crujiente de trigo ligero Wasa Pan crujiente de trigo ligero Wasa
masa netto

masa netto

110 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

64,55 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7300400483117

7300400483117

precio: 7,10 zł

7.10 PLN 2027-09-30 NewCondition
Wasa Pan crujiente de trigo ligero Wasa Pan crujiente de trigo ligero
Wasa 110 g
61,45zł/kg

precio: 6,76 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-03-31
mąka pszenna 45 %, pełnoziarnista mąka pszenna 25 %, mąka żytnia, mąka żytnia pełnoziarnista 9 %, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, sól, olej słonecznikowy
Wartości odżywcze (%)100 g
Wartość energetyczna1570 kJ/372 kcal
Tłuszcz2,7 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany69 g
- w tym cukry5,5 g
Błonnik11 g
Białko12 g
Sól1,2 g
*RWS = referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie zawiera ok. 20 kromek po 5,6 g.

Łubin : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Wasa lekkie pszenne - Lekkie i chrupiące - idealne dla całej rodziny! Nasze chrupkie pieczywo to źródło błonnika i łagodnego smaku. Świetnie sprawdza się jako szybka przekąska sama w sobie lub urozmaicona ulubionymi dodatkami. To chrupiąca przyjemność, która łączy tradycję i jakość. Smacznego!
Características:bogate w błonnik, 34 % pełnoziarniste, niska zawartość tłuszczu, pszenne pieczywo o lekkiej strukturze
marca:Wasa
Sobre la marca:Wasa w 100 % neutralna pod względem emisji CO₂! Jako Wasa wierzymy, że nawet drobne rzeczy, takie jak pieczywo chrupkie, mogą mieć duże znaczenie. Dlatego dokładamy ciągłych starań, aby redukować i kompensować naszą emisję CO₂ - z miłości do natury, dla nas i dla naszych dzieci. Teraz możesz cieszyć się smakiem w 100 % naturalnej pod względem emisji CO₂ marki Wasa.
Nombre del producto regulado legalmente:Pieczywo chrupkie z pszenicą.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Pudełko
Dirección del productor:Barilla Deutschland GmbH, Gustav-Heinemann-Ufer 72c, 50968 Köln, Germany
Dirección de devolución:
Wasa Pan de centeno ligero Wasa Wasa Pan de centeno ligero Wasa
110 g
60,73zł/kg

precio: 6,68 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2027-09-30
Wasa Pan Wasa Light, 7 granos Wasa Pan Wasa Light, 7 granos
110 g
60,73zł/kg

precio: 6,68 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-09-30
Wasa pan crujiente entero 100 % de Wasa pan crujiente entero 100 % de
trigo Deportes 275 g
37,09zł/kg

precio: 10,20 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-01-31
PRECIO REDUCIDO -10%
Wasa crispbread con predominio de Wasa crispbread con predominio de
la harina de trigo integral original 275 g
33,35zł/kg

precio: 9,17 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-12-31
Wasa pan crujiente 100 %, toda Wasa pan crujiente 100 %, toda
delikatess centeno de grano 210 g
36,67zł/kg

precio: 7,70 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad 2027-04-30
Sonko soluble pan luz sonko Sonko soluble pan luz sonko
fecha de caducidad 2027-05-17
Sonko Pan ligero de sonko con Sonko Pan ligero de sonko con
espelta y calabaza 170 g
40,47zł/kg

precio: 6,88 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-08-09
Wasa Pan crujiente Wasa con fibra Wasa Pan crujiente Wasa con fibra
230 g
33,43zł/kg

precio: 7,69 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-04-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5