aceite de semilla de uva aceite de uva Monini

Monini
41aceite de semilla de uva aceite de uva Monini
Olej z pestek winogron jest źródłem cennej witaminy E. Posiada neutralny smak i zapach dzięki czemu podkreśla naturalne właściwości potraw. Polecany do stosowania na zimno, do sałat i marynat.
aceite de semilla de uva aceite de uva Moniniaceite de semilla de uva aceite de uva Monini
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-10-22

pojemność

cena za litr

36,38 zł / l

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80110910

precio: 18,19 zł

18.19 PLN 2027-10-22 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość Energetyczna3404 kJ
Wartość Energetyczna828 kcal
Tłuszcz w tym:92 g
Kwasy nasycone11 g
Jednonienasycone24 g
Wielonienasycone57 g
Węglowodany0 g
w tym cukry:0 g
Błonnik0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E5 mg*
*42 % dziennej referencyjnej wartości spożycia

Olej z pestek winogron jest źródłem cennej witaminy E. Posiada neutralny smak i zapach dzięki czemu podkreśla naturalne właściwości potraw. Polecany do stosowania na zimno, do sałat i marynat.
Características:źródło witaminy E
marca:Monini
Conservación:Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. Zakręcić butelkę po użyciu. W niskiej temperaturze może zmętnieć bez zmian dla jakości.
Tipo de embalaje:Butelka
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Monini aceite de oliva delicato de Monini aceite de oliva delicato de
    con una luz y sabor suave la primera presión en frío ( extra virgen ) , 500 ml
    58,28zł/l

    precio: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-06
    Monini Aceite de Oliva Virgen Monini Aceite de Oliva Virgen
    Extra Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
    58,28zł/l

    precio: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2027-08-27
    Monini aceite de oliva classico de Monini aceite de oliva classico de
    la primera presión en frío 500 ml
    62,52zł/l

    precio: 31,26 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-01-27
    Bio Planete Planete aceite Bio Bio Planete Planete aceite Bio
    para cocinar y freír BIO 500 ml
    39,98zł/l

    precio: 19,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-12-30
    Bio Planete Bio Planete aceite de Bio Planete Bio Planete aceite de
    girasol BIO virgen 500 ml
    35,64zł/l

    precio: 17,82 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-06-01
    Bio Planete Aceite de oliva Bio Bio Planete Aceite de oliva Bio
    Planete BIO virgen extra 500 ml
    72,90zł/l

    precio: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-10-01
    Bio Planete el aceite de oliva Bio Planete el aceite de oliva
    para freír Planete Bio BIO 500 ml
    94,28zł/l

    precio: 47,14 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-01-01
    Bio Planete Planete Bio Aceite Bio Planete Planete Bio Aceite
    BIO
    Planete Bio Aceite para freír BIO Ghee Planete Bio Aceite para freír BIO Ghee
    para freír BIO Ghee 500 ml
    85,12zł/l

    precio: 42,56 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-02-28
    Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
    albahaca aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250ml con 250 ml
    91,96zł/l

    precio: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-06-17
    Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
    250ml aceite de oliva virgen ( extra virgen ) de limón 250 ml
    94,44zł/l

    precio: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-08-25
    Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
    4 especies de pimienta aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250 ml de 250 ml
    94,44zł/l

    precio: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    precio: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-12-18
    Monini aceite de semilla de uva Monini aceite de semilla de uva
    1 litr

    precio: 30,25 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2027-11-22
    Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
    trufa blanca aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250ml con 250 ml
    99,24zł/l

    precio: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-09-03
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,96zł/l

    precio: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-12-24
    Monini Monini aceite de oliva Monini Monini aceite de oliva
    virgen extra classico spray 200 ml
    89,00zł/l

    precio: 17,80 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-08-11
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5