Sprates MK fritos en salsa de tomate

MK Produkt nie zawiera GMO.
Sprates MK fritos en salsa de tomateSprates MK fritos en salsa de tomate
masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-04-14

pojemność

cena za kilogram

26,58 zł / kg

kraj

País de origen

Łotwa

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693180555

5902693180555

precio: 6,38 zł

6.38 PLN 2028-04-14 NewCondition

Ryba - szprot (Sprattus sprattus - smażony bez głów) 70% (dziko złowiony za pomocą włoku pelagicznego w Morzu Bałtyckim, strefa połowu: FAO 27IIId), sos pomidorowy (woda, koncentrat pomidorowy, cukier, mąka pszenna, sól, sproszkowana cebula, regulator kwasowości - kwas octowy, przyprawy).


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 867 kJ / 208 kcal
Tłuszcz 14 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,8 g
Węglowodany 12,4 g
w tym cukry 10,7 g
Białko 8,1 g
Sól 1,42 g
Kwasy tłuszczowe Omega 31,8 g

Ryba : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Produkt nie zawiera GMO.
Características:bez głów
marca:MK
Nombre del producto regulado legalmente:Szproty smażone w sosie pomidorowym. Produkt rybny sterylizowany.
Conservación:Przechowywać w temperaturze od 0°C do +25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.
Tipo de embalaje:Puszka
País de origen:Łotwa
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Łosoś Ustka Salsa de tomate Łosoś Ustka Salsa de tomate
Filetes de arenques 180 g
33,28zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-11-30
Łosoś Ustka espadín en salsa de Łosoś Ustka espadín en salsa de
tomate 180 g
31,00zł/kg

precio: 5,58 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2029-07-30
Łosoś Ustka Filetes de caballa Łosoś Ustka Filetes de caballa
en salsa de tomate 180 g
40,39zł/kg

precio: 7,27 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2029-06-30
Pan do Mar Filetes de caballa Pan Pan do Mar Filetes de caballa Pan
do Mar en salsa de tomate BIO 120 g
166,58zł/kg

precio: 19,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2030-07-20
Graal espadín en salsa de tomate Graal espadín en salsa de tomate
170 g
41,12zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-03-31
Pan do Mar Sardinas Pan do Mar en Pan do Mar Sardinas Pan do Mar en
Aceite de Oliva BIO 120 g
127,58zł/kg

precio: 15,31 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2032-07-22
Graal Grial caballa en salsa de Graal Grial caballa en salsa de
tomate 300 g
53,30zł/kg

precio: 15,99 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-06-30
Graal Grial Byczki en salsa de Graal Grial Byczki en salsa de
tomate 300 g
36,63zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2029-07-30
MK Sprates MK ahumados en aceite MK Sprates MK ahumados en aceite
160 g
59,44zł/kg

precio: 9,51 zł

PLN
1
24
fecha de caducidad 2029-02-06
MK Sprates MK ahumados en aceite MK Sprates MK ahumados en aceite
250 g
54,56zł/kg

precio: 13,64 zł

PLN
1
36
fecha de caducidad 2030-06-09
MK Espadín MK ahumado en salsa de MK Espadín MK ahumado en salsa de
tomate 250 g
53,40zł/kg

precio: 13,35 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-06-30
MK MK Melocotones en mitades en MK MK Melocotones en mitades en
almíbar ligero 820 g
9,74zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-12-31
MK MK Piña en rodajas en almíbar MK MK Piña en rodajas en almíbar
ligero 565 g
12,71zł/kg

precio: 7,18 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2028-04-26
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5