Sopa de champiñones winiary

Winiary
52Sopa de champiñones winiary
Zupa grzybowa gości na polskich stołach zarówno jako danie na codzienny, rodzinny obiad, jak i od święta, na wigilię. Zupa grzybowa WINIARY zachwyca tradycyjnym smakiem i aromatem suszonych grzybów – maślaków, podgrzybków i borowików. Idealnie doprawiona, z dodatkiem cebuli i czosnku, zachęca nawet najbardziej wybrednych członków rodziny. Grzybowa WINIARY to rozwiązanie na szybką i smaczną zupę, która nie wymaga czasochłonnego gotowania. Wystarczy zaledwie kilka minut i jest gotowa! WINIARY Zupa grzybowa to: • Pyszna zupa na co dzień i od święta. • Pomysł na szybką, gorącą zupę gotową w kilka minut. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. • Produkt z naturalnymi składnikami. WINIARY Zupa grzybowa w opakowaniu 48 g to aż trzy porcje pysznej, aromatycznej zupy!
Sopa de champiñones winiarySopa de champiñones winiary
masa netto

masa netto

48 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

71,88 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613033000546

7613033000546

precio: 3,45 zł

3.45 PLN 2027-01-30 NewCondition
mąka pszenna*, skrobia ziemniaczana*, śmietanka w proszku* (z mleka), sól, aromaty (z pszenicą), suszone grzyby 3,8 % (maślak*, podgrzybek*, borowik*), tłuszcz drobiowy*, suszone warzywa 2,4 % (cebula*, czosnek*), przyprawy*, skrobia kukurydziana*, zagęszczony sok z pieczarki* 1,0 %, *naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna100 kJ
Wartość energetyczna24 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany3,9 g
w tym cukry0,3 g
Błonnik0,1 g
Białko0,7 g
Sól0,65 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 3 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Zupa grzybowa gości na polskich stołach zarówno jako danie na codzienny, rodzinny obiad, jak i od święta, na wigilię. Zupa grzybowa WINIARY zachwyca tradycyjnym smakiem i aromatem suszonych grzybów – maślaków, podgrzybków i borowików. Idealnie doprawiona, z dodatkiem cebuli i czosnku, zachęca nawet najbardziej wybrednych członków rodziny. Grzybowa WINIARY to rozwiązanie na szybką i smaczną zupę, która nie wymaga czasochłonnego gotowania. Wystarczy zaledwie kilka minut i jest gotowa! WINIARY Zupa grzybowa to: • Pyszna zupa na co dzień i od święta. • Pomysł na szybką, gorącą zupę gotową w kilka minut. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. • Produkt z naturalnymi składnikami. WINIARY Zupa grzybowa w opakowaniu 48 g to aż trzy porcje pysznej, aromatycznej zupy!
Características:po prostu dobre!, suszone z dbałością, z naturalnymi składnikami
marca:Winiary
Sobre la marca:
Nombre del producto regulado legalmente:Zupa grzybowa.
Otra información:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób przyrządzenia: 5 min., 3 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 750 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 5 minut, często mieszając. Dostosuj wielkość porcji Dzieci 2/3 Twojej porcji
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Kucharek Kucharek Barszcz czerwony Kucharek Kucharek Barszcz czerwony
    48 g
    41,46zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-03-30
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    borscht rojo en polvo 14 g
    130,71zł/kg

    precio: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    sopa agria en polvo con crutones 17 g
    108,24zł/kg

    precio: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Knorr una taza de sopa caliente en Knorr una taza de sopa caliente en
    polvo de sopa de guisantes con picatostes 21 g
    90,48zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    sopa de tomate en polvo con fideos 19 g
    100,00zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Vifon sopa instantánea de pollo Vifon sopa instantánea de pollo
    en polvo de oro suave 70 g
    34,71zł/kg

    precio: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Knorr sopa de queso con hierbas en Knorr sopa de queso con hierbas en
    polvo nudle 61 g
    49,02zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Winiary cubos de caldo ( 6 Winiary cubos de caldo ( 6
    ​​cubos ) vegetal 60 g
    61,83zł/kg

    precio: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa de champiñones en Winiary salsa de champiñones en
    polvo 30 g
    122,33zł/kg

    precio: 3,67 zł

    PLN
    1
    24
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa en polvo de tomate Winiary salsa en polvo de tomate
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Winiary condimento para sopas. Winiary condimento para sopas.
    210 g
    16,38zł/kg

    precio: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary pudín con pudín Winiary Winiary pudín con pudín Winiary
    azúcar con el azúcar 60 g
    38,67zł/kg

    precio: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Winiary gelatina de limón Winiary gelatina de limón
    71 g
    39,30zł/kg

    precio: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Winiary tartare salsa de mayonesa Winiary tartare salsa de mayonesa
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5