Sodasan Jabón de caléndula ecológico y aloe

Sodasan Aksamitne mydło roślinne na bazie składników pochodzących z upraw ekologicznie kontrolowanych, wyprodukowane metodą tradycyjnej sztuki zmydlania na zimno wzbogacone nawadniającym masłem Shea oraz ekstraktami z nagietka i aloesu. Nagietek stymuluję produkcję kolagenu, a także regeneruje i chroni skórę przed utratą wilgoci a aloes głęboko nawilża, zawiera przeciwutleniacze, witaminy A i C oraz jest wysoce przeciwzapalny.
Sodasan Jabón de caléndula ecológico y aloeSodasan Jabón de caléndula ecológico y aloe
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-09-26

pojemność

cena za kilogram

112,30 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886190145

4019886190145

precio: 11,23 zł

11.23 PLN 2028-09-26 NewCondition
Sodium Palmate*, Sodium Palm Kernelate*, Aqua, Elaeis Guineensis Kernel Oil*, Glycerine*, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Perfum, Sodium Chloride, Butyrispermum Parkii Butter*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Olea Europaea oil*, Linalool**, CI 75120, Sodium Hydroxiide, Citronellol**, Limonene**, CI 77491, Tocopherol, Citric Acid. Zawiera linalool. Może powodować reakcje alergiczne. * 96% wszystkich składników pochodzi z upraw ekologicznie kontrolowanych, ** składniki naturalnych olejków eterycznych. Produkt certyfikowany zgodnie ze standardami Nature Care Product Standard, produkty opatrzone tym znakiem zostały dokładnie przetestowane i spełniają najwyższe standardy jakości. Składają się z wyłącznie z surowców pochodzenia naturalnego i ekologicznego.
Aksamitne mydło roślinne na bazie składników pochodzących z upraw ekologicznie kontrolowanych, wyprodukowane metodą tradycyjnej sztuki zmydlania na zimno wzbogacone nawadniającym masłem Shea oraz ekstraktami z nagietka i aloesu. Nagietek stymuluję produkcję kolagenu, a także regeneruje i chroni skórę przed utratą wilgoci a aloes głęboko nawilża, zawiera przeciwutleniacze, witaminy A i C oraz jest wysoce przeciwzapalny.
Sodasan Jabón ecológico Sodasan Sodasan Jabón ecológico Sodasan
BIO Cosmetics con aroma a hierba de limón y jengibre 100 g
111,60zł/kg

precio: 11,16 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-10-16
Sodasan Jabón orgánico Sodasan Sodasan Jabón orgánico Sodasan
Cosmetics con aroma a almendras y aguacate BIO 100 g
111,60zł/kg

precio: 11,16 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-09-01
Sodasan Jabón orgánico Sodasan Sodasan Jabón orgánico Sodasan
Cosmetics con aroma a verbena y limón BIO 100 g
111,60zł/kg

precio: 11,16 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-08-07
Sodasan Jabón vegetal Sodasan BIO Sodasan Jabón vegetal Sodasan BIO
rosa y pelargonium 100 g
108,60zł/kg

precio: 10,86 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-09-23
Barwa El jabón de color gris sin Barwa El jabón de color gris sin
perfume hipoalergénico 100 g
44,30zł/kg

precio: 4,43 zł

PLN
1
24
Barwa Tono hipoalergénico Barwa Tono hipoalergénico
manzanilla tradicional jabón gris polaco con extracto de 100 g
44,50zł/kg

precio: 4,45 zł

PLN
1
13
Sodasan Té verde orgánico Sodasan Té verde orgánico
Sodasan y jabón de lima 100 g
108,50zł/kg

precio: 10,85 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-16
Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
mydełko 100 g
49,90zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
6
Sodasan Orgánica planta Sodasan Orgánica planta
cosméticos Jabón líquido Olivo Bio Sensitive 300 ml
61,43zł/l

precio: 18,43 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2036-11-25
Sodasan Mancha de jabón orgánico Sodasan Mancha de jabón orgánico
Sodasan ecológica planta de Sodasan ecológica planta de
jabón a partir de aceite de oliva SENSIBLE 1 litr

precio: 41,31 zł

PLN
1
1
Sodasan ecológica planta de Sodasan ecológica planta de
jabón de oliva El aceite de lavanda - Oliva 300 ml
69,97zł/l

precio: 20,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-29
Sodasan Sodasan Cosméticos jabón Sodasan Sodasan Cosméticos jabón
líquido con un aroma de cítricos BIO vegetal orgánico con aceite de oliva en un 300 ml
56,30zł/l

precio: 16,89 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-01-27
Sodasan Jabón líquido Sodasan Sodasan Jabón líquido Sodasan
Citrus-Olive 1 litr

precio: 40,72 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-08-20
Sodasan Jabón líquido Sodasan Sodasan Jabón líquido Sodasan
Rose-olive 1 litr

precio: 40,72 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-05-13
Sodasan Jabón líquido Sodasan Sodasan Jabón líquido Sodasan
Lavanda-Oliva 1 litr

precio: 41,35 zł

PLN
1
1
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5