grageas de chocolate Smarties

Nestle
52grageas de chocolate Smarties
grageas de chocolate Smartiesgrageas de chocolate Smarties
masa netto

masa netto

38 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

131,32 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

40057798

precio: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-05-30 NewCondition
cukier, odtłuszczone MLEKO w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, mąka PSZENNA, preparat serwatkowy w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), skrobia, emulgator (lecytyny), barwniki (czerwień buraczana, karoteny, kurkumina), koncentrat spiruliny, substancje glazurujące (wosk carnauba, wosk pszczeli biały), koncentraty roślinne (krokosza, rzodkiewki), ekstrakt słodu JĘCZMIENNEGO
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza W 100 g
Wartość energetyczna1975 kJ/ 470 kcal
Tłuszcz18,7 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone11,3 g
Węglowodany68,8 g
- w tym cukry59,8 g
Błonnik1,9 g
Białko5,4 g
Sól0,13 g
Opakowanie zawiera 2 porcje.
Wielkość porcji powinna byc dostosowana do wieku dziecka.

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Zawiera
Pszenica : Zawiera
WAŻNE: MAŁE DZIECI (PONIŻEJ 4. ROKU ŻYCIA) MAJĄ OGRANICZONĄ ZDOLNOŚĆ DO ŻUCIA I MOGĄ ZADŁAWIĆ SIĘ MAŁYMI CUKIERKAMI.
marca:Smarties
Nombre del producto regulado legalmente:Mleczna czekolada (65 %) w chrupiących cukrowych skorupkach.
Conservación:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem. Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na spodzie opakowania.
Tipo de embalaje:Pudełko
Dirección del productor:Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa 800 174 902
Dirección de devolución:Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa 800 174 902
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Mentos Mentos de menta Mentos Mentos de menta
    fecha de caducidad
    2029-05-30
    Skawa coco azucarada Corsair Skawa coco azucarada Corsair
    fecha de caducidad 2027-07-29
    Bio Planet Pulgas de chocolate Bio Bio Planet Pulgas de chocolate Bio
    Planet BIO 100 g
    192,10zł/kg

    precio: 19,21 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-08-31
    Pajitas rápidas con sabor a leche Pajitas rápidas con sabor a leche
    para leche con sabor a fresa (5x6g) 30 g
    118,00zł/kg

    precio: 3,54 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2027-08-31
    Nestle cereales para el desayuno Nestle cereales para el desayuno
    copos de maíz Nestlé 250 g
    28,84zł/kg

    precio: 7,21 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Nestle Después de ocho chocolates Nestle Después de ocho chocolates
    postre lleno de sabor a menta 200 g 200 g
    86,90zł/kg

    precio: 17,38 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5