Sandra mandarina en almíbar

Sandra
43Sandra mandarina en almíbar
Sandra mandarina en almíbarSandra mandarina en almíbar
masa netto

masa netto

312 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-31

pojemność

cena za kilogram

23,65 zł / kg

kraj

País de origen

Chiny

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8423375113106

8423375113106

precio: 7,38 zł

7.38 PLN 2026-12-31 NewCondition
PRECIO REDUCIDO -10%
Sandra Sandra mandarina en Sandra Sandra mandarina en
almíbar 312 g
23,65zł/kg

precio: 7,38 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-12-31

Mandarynki, woda, cukier


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
wartość energetyczna 267 kJ / 64 kcal
tłuszcz w tym0 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
węglowodany w tym15,1 g
- cukry 5,7 g
błonnik 0,9 g
białko 0,6 g
sól 0 mg

Sandra
Nombre del producto regulado legalmente:Mandarynki.
Otra información:312 ml
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu zawartość puszki przełożyć do plastikowego pojemnika. Przechowywać w lodówce maksymalnie 3 dni.
Tipo de embalaje:Puszka konserwowa
País de origen:Chiny
Dirección del productor:Wyprodukowano dla LEVANT Foods Sp. z o.o. ul. Smoluchowskiego 11a 60-179 Poznań Poland
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Amaizin Rodajas de Piña Amaizin Amaizin Rodajas de Piña Amaizin
    en zumo propio BIO 400 g
    43,90zł/kg

    precio: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-08-26
    Sandra Sandra lychee en almíbar Sandra Sandra lychee en almíbar
    Sin conservantes 565 g
    18,27zł/kg

    precio: 10,32 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2028-06-15
    Rolnik Cerezas deshuesadas Rolnik Cerezas deshuesadas
    Agricultor 720 ml
    24,99zł/l

    precio: 17,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2029-12-31
    Batom batom limón con jengibre en Batom batom limón con jengibre en
    almíbar BIO 220 g
    72,68zł/kg

    precio: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-02-05
    MK MK Melocotones en mitades en MK MK Melocotones en mitades en
    almíbar ligero 820 g
    9,74zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-12-31
    MK MK Piña en rodajas en almíbar MK MK Piña en rodajas en almíbar
    ligero 565 g
    12,71zł/kg

    precio: 7,18 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2028-04-26
    Aarts Aarts Melocotones en rodajas Aarts Aarts Melocotones en rodajas
    en almíbar ligero BIO 350 g
    47,31zł/kg

    precio: 16,56 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-12-01
    Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
    w lekkim 565 g
    12,96zł/kg

    precio: 7,32 zł

    PLN
    1
    94
    fecha de caducidad
    2027-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5