Roleski mesa de mostaza

Roleski

Uniwersalna, łagodna musztarda o gładkiej, kremowej konsystencji w dużym opakowaniu. Jej delikatny oraz harmonijny smak sprawia, że znajduje szerokie zastosowanie kulinarne.

Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.


Zastosowanie:
Doskonała do mięs, wędlin, serów, dipów, dressingów czy popularnych sałatek, a także jako dodatek do kanapek. 

Roleski mesa de mostazaRoleski mesa de mostaza
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-06-16

pojemność

cena za litr

14,99 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044019735

5901044019735

precio: 14,99 zł

comprar 4 szt. para 14.77 zł/szt
14.99 PLN 2027-06-16 NewCondition

woda, ocet spirytusowy, gorczyca (16%), cukier, sól, przyprawy, ekstrakt kurkumy, aromat naturalny.


Wartość odżywcza na 100 g

Wartość energetyczna 532 kJ/127 kcal

Tłuszcz 4,6 g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g

Węglowodany 16 g

w tym cukry 12 g

Białko 4,0 g

Sól 2,0 g


Zawiera gorczycę.


Uniwersalna, łagodna musztarda o gładkiej, kremowej konsystencji w dużym opakowaniu. Jej delikatny oraz harmonijny smak sprawia, że znajduje szerokie zastosowanie kulinarne.

Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.


Zastosowanie:
Doskonała do mięs, wędlin, serów, dipów, dressingów czy popularnych sałatek, a także jako dodatek do kanapek. 


Roleski Tabla de mostaza Roleski Tabla de mostaza
175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-06-24
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
275 g
20,36zł/kg

precio: 5,60 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-06-23
Roleski Mesa Roleski Mostaza Roleski Mesa Roleski Mostaza
275 g
20,36zł/kg

precio: 5,60 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-06-22
Roleski mostaza Sarepska Roleski mostaza Sarepska
425 g
17,39zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad 2027-06-24
Roleski Mesa Roleski mostaza Roleski Mesa Roleski mostaza
425 g
17,39zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2027-06-03
Octim Tabla Octim Mostaza Mazurska Octim Tabla Octim Mostaza Mazurska
190 g
20,32zł/kg

precio: 3,86 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-03-13
Roleski Sobre Sarepska Mostaza Roleski Sobre Sarepska Mostaza
Roleski 15 ml
46,67zł/l

precio: 0,70 zł

PLN
1
100
fecha de caducidad 2027-06-16
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-08-25
Roleski Mostaza Francesa Roleski Roleski Mostaza Francesa Roleski
175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-08-06
Roleski Roleski Mostaza Chrzanów Roleski Roleski Mostaza Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-08-10
Roleski mostaza Kremska Roleski mostaza Kremska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
Mostaza 175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-06-12
Roleski Roleski Mostaza polaca Roleski Roleski Mostaza polaca
vieja 175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-08-26
Roleski Mayonesa de mesa Roleski Roleski Mayonesa de mesa Roleski
280 g
25,46zł/kg

precio: 7,13 zł

PLN
1
21
fecha de caducidad 2027-07-20
Roleski Mayonesa de mesa Roleski Roleski Mayonesa de mesa Roleski
850 ml
18,53zł/l

precio: 15,75 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-07-23
Roleski Salsa Tártara Roleski Roleski Salsa Tártara Roleski
fecha de caducidad 2027-04-23
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5