Roleski

Sos à la pizza pepperoni. Sos pomidorowy. Produkt pasteryzowany.

masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-20

pojemność

cena za kilogram

23,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044038156

5901044038156

precio: 7,99 zł

comprar 6 szt. para 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2027-05-20 NewCondition

Składniki przecier pomidorowy (55 %) pulpa pomidorowa (17 %) (pomidory, sok pomidorowy) cukier ocet jabłkowy sos sojowy (woda, soja , sól, ocet) ocet spirytusowy przyprawy zioła oliwa z oliwek skrobia modyfikowana sól ekstrakt drożdżowy sól wędzona


Sos à la pizza pepperoni. Sos pomidorowy. Produkt pasteryzowany.


Roleski Salsa Roleski Trinidad Roleski Salsa Roleski Trinidad
Scorpion 340 g
23,53zł/kg

precio: 8 zł

PLN
1
21
fecha de caducidad 2027-08-14
Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
fecha de caducidad 2027-06-30
Winiary salsa alioli Winiary salsa alioli
fecha de caducidad 2027-03-04
Łowicz como vestirte, un frasco Łowicz como vestirte, un frasco
de dulce - amargo 500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Knorr Inicio Tastes salsa Knorr Knorr Inicio Tastes salsa Knorr
para asado brillante 25 g
184,80zł/kg

precio: 4,62 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2027-05-30
Roleski Salsa Tártara Roleski Roleski Salsa Tártara Roleski
fecha de caducidad 2027-04-23
Roleski Salsa de Ajo Roleski Roleski Salsa de Ajo Roleski
fecha de caducidad 2027-03-12
Amaizin Salsa Amaizin salsa suave Amaizin Salsa Amaizin salsa suave
sin gluten BIO 260 g
51,62zł/kg

precio: 13,42 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2029-12-31
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-08-25
Roleski Mostaza Francesa Roleski Roleski Mostaza Francesa Roleski
175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-08-06
Roleski Roleski Mostaza Chrzanów Roleski Roleski Mostaza Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-08-10
Roleski Tabla de mostaza Roleski Tabla de mostaza
175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-06-24
Roleski mostaza Kremska Roleski mostaza Kremska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
Mostaza 175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-06-12
Roleski Roleski Mostaza polaca Roleski Roleski Mostaza polaca
vieja 175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-08-26
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
275 g
20,36zł/kg

precio: 5,60 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-06-23
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5