Roleski

Sos tysiąca wysp. Sos majonezowy z dodatkiem ogórka konserwowego, koncentratu pomidorowego i prawo: czerwonej papryki.

pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-13

pojemność

cena za litr

22,62 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044039146

5901044039146

precio: 22,62 zł

22.62 PLN 2027-01-13 NewCondition

olej rzepakowy (33 %), woda, cukier, ogórek konserwowy (7,7 %) (ogórek, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól), ocet spirytusowy, koncentrat pomidorowy (4 %), papryka czerwona (3,5 %), żółtko jaja kurzego, skrobia modyfikowana, musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy, naturalne aromaty), cebula, sól, szczypiorek, pieprz cayenne, naturalny aromat czosnku, przeciwutleniacz: sól wapniowo disodowa EDTA


Wartości odżywcze Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 g Wielkość porcji Wartość energetyczna kcal 358 kcal Wartość energetyczna kJ 1481 kJ Zawartość tłuszczów (ogólnie) 34 g Kwasy tłuszczowe nasycone 2,6 g Kwasy tłuszczowe jednonienasycone Kwasy tłuszczowe wielonienasycone Zawartość węglowodanów 12 g Cukry 9,2 g Alkohole wielowodorotlenowe - poliole Skrobia Zawartość błonnika Zawartość białek 1,0 g Zawartość soli 1,3 g


Sos tysiąca wysp. Sos majonezowy z dodatkiem ogórka konserwowego, koncentratu pomidorowego i prawo: czerwonej papryki.


Roleski Roleski Sos wild west Roleski Roleski Sos wild west
fecha de caducidad
2027-06-20
Roleski Roleski Sos czosnkowy Roleski Roleski Sos czosnkowy
fecha de caducidad
2027-04-02
Roleski Roleski Sos meksykański Roleski Roleski Sos meksykański
fecha de caducidad
2027-01-13
Roleski Roleski Sos Jalapeno Roleski Roleski Sos Jalapeno
fecha de caducidad
2027-02-19
Roleski Roleski Sos Amerykański Roleski Roleski Sos Amerykański
fecha de caducidad
2026-12-29
Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
fecha de caducidad 2027-06-30
Winiary salsa alioli Winiary salsa alioli
fecha de caducidad 2027-03-04
Łowicz como vestirte, un frasco Łowicz como vestirte, un frasco
de dulce - amargo 500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-08-25
Roleski Mostaza Francesa Roleski Roleski Mostaza Francesa Roleski
175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-08-06
Roleski Roleski Mostaza Chrzanów Roleski Roleski Mostaza Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-08-10
Roleski Tabla de mostaza Roleski Tabla de mostaza
175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-06-24
Roleski mostaza Kremska Roleski mostaza Kremska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
Mostaza 175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-06-12
Roleski Roleski Mostaza polaca Roleski Roleski Mostaza polaca
vieja 175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-08-26
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
275 g
20,36zł/kg

precio: 5,60 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-06-23
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5