Salsa de Yogur Roleski con Sésamo Tostado 70% Yogur

Roleski

 Naturalny jogurt z prażonym sezamem. Smaczny, aksamitny i niskokaloryczny (70% jogurtu, tylko 1,3 g tłuszczu!). Czysty skład, bez sztucznych zagęstników  i innych zbędnych dodatków — takim mówimy zdecydowane nie! Nasz delikatny w smaku sezamowy lekko uzależnia. Pięknie wygląda na kanapce i na sałatce. Pozwala trzymać wagę i figurę – i za to go uwielbiamy. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Sosy jogurtowe Roleski zostały wyprodukowane przy wykorzystaniu polskiego, naturalnego jogurtu. Polecane do wszelkiego rodzaju sałat, dań z gotowanych i smażonych ziemniaków oraz jako dodatek do mięs, kebabów i tortilli. 70% jogurtu, czysty skład, niskokaloryczne, bez konserwantów.

Salsa de Yogur Roleski con Sésamo Tostado 70% YogurSalsa de Yogur Roleski con Sésamo Tostado 70% Yogur
masa netto

masa netto

325 g

pojemność

cena za kilogram

16,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044022193

5901044022193
Product offline
5.47 PLN NewCondition

Jogurt naturalny (70%), woda, cukier, pektyny, ziarno sezamu prażonego (2%), ocet winny biały, sól,  aromaty (zawierają sezam i gorczycę), barwnik: karoteny.


Na100 g15 g
Kalorie 64 kcal 10 kcal
Energia 270 kJ 41 kJ
Tłuszcz 1,3 g 0,2 g
Węglowodany 10 g 1,5 g
Białko 2,7 g <0,5 g
Sól 1,4 g 0,21 g

 Naturalny jogurt z prażonym sezamem. Smaczny, aksamitny i niskokaloryczny (70% jogurtu, tylko 1,3 g tłuszczu!). Czysty skład, bez sztucznych zagęstników  i innych zbędnych dodatków — takim mówimy zdecydowane nie! Nasz delikatny w smaku sezamowy lekko uzależnia. Pięknie wygląda na kanapce i na sałatce. Pozwala trzymać wagę i figurę – i za to go uwielbiamy. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Sosy jogurtowe Roleski zostały wyprodukowane przy wykorzystaniu polskiego, naturalnego jogurtu. Polecane do wszelkiego rodzaju sałat, dań z gotowanych i smażonych ziemniaków oraz jako dodatek do mięs, kebabów i tortilli. 70% jogurtu, czysty skład, niskokaloryczne, bez konserwantów.


marca:

Roleski


Roleski Línea Roleski Street Food Roleski Línea Roleski Street Food
para wraps y kebabs NUEVO 325 g
22,22zł/kg

precio: 7,22 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad
2027-03-22
Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
fecha de caducidad 2027-06-30
Winiary salsa alioli Winiary salsa alioli
fecha de caducidad 2027-03-04
Łowicz como vestirte, un frasco Łowicz como vestirte, un frasco
de dulce - amargo 500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Knorr Inicio Tastes salsa Knorr Knorr Inicio Tastes salsa Knorr
para asado brillante 25 g
184,80zł/kg

precio: 4,62 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2027-05-30
Roleski Salsa Tártara Roleski Roleski Salsa Tártara Roleski
fecha de caducidad 2027-04-23
Roleski Salsa de Ajo Roleski Roleski Salsa de Ajo Roleski
fecha de caducidad 2027-03-12
Amaizin Salsa Amaizin salsa suave Amaizin Salsa Amaizin salsa suave
sin gluten BIO 260 g
51,62zł/kg

precio: 13,42 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2029-12-31
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-08-25
Roleski Mostaza Francesa Roleski Roleski Mostaza Francesa Roleski
175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-08-06
Roleski Roleski Mostaza Chrzanów Roleski Roleski Mostaza Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-08-10
Roleski Tabla de mostaza Roleski Tabla de mostaza
175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-06-24
Roleski mostaza Kremska Roleski mostaza Kremska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
Mostaza 175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-06-12
Roleski Roleski Mostaza polaca Roleski Roleski Mostaza polaca
vieja 175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-08-26
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
275 g
20,36zł/kg

precio: 5,60 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-06-23
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5