Salsa de chile picante Roleski

Roleski
35
Myślałam, że będzie lepszy w smaku. Salsa de chile picante Roleski
55
dobry jak cholera :)Salsa de chile picante Roleski
44Salsa de chile picante Roleski

Nasza propozycja dla miłośników wyrazistych smaków! Sos został przygotowany na bazie aromatycznych pomidorów i wzbogacony ostrą nutą papryczki chili. Łączy naturalną słodycz pomidora z pikantnym akcentem. Sos Hot Chili Rider sprawdzi się jako dodatek do makaronów, pizzy, dań z grilla, kanapek i innych przekąsek. Polecamy osobom, które lubią kuchnię z charakterem i nie boją się odrobiny ognia na talerzu.

Salsa de chile picante RoleskiSalsa de chile picante Roleski
masa netto

masa netto

355 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-07-29

pojemność

cena za kilogram

22,54 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044021035

5901044021035

precio: 8,00 zł

comprar 6 szt. para 7.88 zł/szt
8.00 PLN 2027-07-29 NewCondition

przecier pomidorowy (42 %), cukier, ocet spirytusowy, pasta chili (8 %) (papryka, koncentrat pomidorowy 22 %, chili 11 5, sól, woda, ocet spirytusowy), cebula, chili (6,8 %), skrobia modyfikowana, czosnek, sól.


Wartość odżywcza na 100 g Wartość energetyczna 550 kJ / 130 kcal Tłuszcz 0 g w tym kwasy nasycone 0 g Węglowodany 30 g w tym cukry 27 g Białko 1,1 g Sól 2,0 g


Nasza propozycja dla miłośników wyrazistych smaków! Sos został przygotowany na bazie aromatycznych pomidorów i wzbogacony ostrą nutą papryczki chili. Łączy naturalną słodycz pomidora z pikantnym akcentem. Sos Hot Chili Rider sprawdzi się jako dodatek do makaronów, pizzy, dań z grilla, kanapek i innych przekąsek. Polecamy osobom, które lubią kuchnię z charakterem i nie boją się odrobiny ognia na talerzu.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Ewa , 2024-04-11 17:31:21Myślałam, że będzie lepszy w smaku.
  • Paweł , 2022-01-13 11:44:08dobry jak cholera :)



Roleski Roleski Sos płomienny Roleski Roleski Sos płomienny
355 g
22,51zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2027-02-19
Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
fecha de caducidad 2027-06-30
Winiary salsa alioli Winiary salsa alioli
fecha de caducidad 2027-03-04
Łowicz como vestirte, un frasco Łowicz como vestirte, un frasco
de dulce - amargo 500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Knorr Inicio Tastes salsa Knorr Knorr Inicio Tastes salsa Knorr
para asado brillante 25 g
184,80zł/kg

precio: 4,62 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2027-05-30
Roleski Salsa Tártara Roleski Roleski Salsa Tártara Roleski
fecha de caducidad 2027-04-23
Roleski Salsa de Ajo Roleski Roleski Salsa de Ajo Roleski
fecha de caducidad 2027-03-12
Amaizin Salsa Amaizin salsa suave Amaizin Salsa Amaizin salsa suave
sin gluten BIO 260 g
51,62zł/kg

precio: 13,42 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2029-12-31
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-08-25
Roleski Mostaza Francesa Roleski Roleski Mostaza Francesa Roleski
175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-08-06
Roleski Roleski Mostaza Chrzanów Roleski Roleski Mostaza Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-08-10
Roleski Tabla de mostaza Roleski Tabla de mostaza
175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-06-24
Roleski mostaza Kremska Roleski mostaza Kremska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
Mostaza 175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-06-12
Roleski Roleski Mostaza polaca Roleski Roleski Mostaza polaca
vieja 175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-08-26
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
275 g
20,36zł/kg

precio: 5,60 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-06-23
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5