Salsa Roleski Habanero Súper Picante

Roleski
53Salsa Roleski Habanero Súper Picante
Ostry sos wzmocniony suszoną papryką habanero to coś specjalnego dla tych, którzy lubią mocne doznania. Smaki Meksyku, Hawany i Karaibów zamknięte w butelce, która doda emocji przy każdym gotowaniu.
 
Odpowiedni dla wegan. Bez konserwantów. Spróbuj! Polubisz. Roleski.
 
Sos z linii sosów ostrych. Poziom ostrości: bardzo ostry. Z dodatkiem chili i papryczki Habanero.
Salsa Roleski Habanero Súper PicanteSalsa Roleski Habanero Súper Picante
masa netto

masa netto

120 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-07-24

pojemność

cena za kilogram

71,08 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044021189

5901044021189

precio: 8,53 zł

comprar 10 szt. para 8.40 zł/szt
8.53 PLN 2027-07-24 NewCondition

Przecier pomidorowy (35%), cukier, woda, ocet winny jabłkowy, melas trzcinowy, skrobia modyfikowana, sól, przyprawy, papryka habanero (1,5%), mączka gorczycy, aromat naturalny.


na 100 g

Wartość energetyczna 564 kJ/133 kcal

Tłuszcz <0,5%

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g

Węglowodany 31 g

- w tym cukry 28 g

Białko 1,1 g

Sól 1,5 g


mączka gorczycy


Ostry sos wzmocniony suszoną papryką habanero to coś specjalnego dla tych, którzy lubią mocne doznania. Smaki Meksyku, Hawany i Karaibów zamknięte w butelce, która doda emocji przy każdym gotowaniu.
 
Odpowiedni dla wegan. Bez konserwantów. Spróbuj! Polubisz. Roleski.
 
Sos z linii sosów ostrych. Poziom ostrości: bardzo ostry. Z dodatkiem chili i papryczki Habanero.

marca:

Roleski


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa alioli Winiary salsa alioli
    fecha de caducidad 2027-03-04
    Łowicz como vestirte, un frasco Łowicz como vestirte, un frasco
    de dulce - amargo 500 g
    17,16zł/kg

    precio: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Knorr Inicio Tastes salsa Knorr Knorr Inicio Tastes salsa Knorr
    para asado brillante 25 g
    184,80zł/kg

    precio: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Roleski Salsa Tártara Roleski Roleski Salsa Tártara Roleski
    fecha de caducidad 2027-04-23
    Roleski Salsa de Ajo Roleski Roleski Salsa de Ajo Roleski
    fecha de caducidad 2027-03-12
    Amaizin Salsa Amaizin salsa suave Amaizin Salsa Amaizin salsa suave
    sin gluten BIO 260 g
    51,62zł/kg

    precio: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2029-12-31
    Winiary salsas Winiary para cada Winiary salsas Winiary para cada
    día salsa de barbacoa delicada 35 g 35 g
    106,29zł/kg

    precio: 3,72 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    precio: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2027-08-25
    Roleski Mostaza Francesa Roleski Roleski Mostaza Francesa Roleski
    175 g
    22,80zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-08-06
    Roleski Roleski Mostaza Chrzanów Roleski Roleski Mostaza Chrzanów
    175 g
    21,31zł/kg

    precio: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-08-10
    Roleski Tabla de mostaza Roleski Tabla de mostaza
    175 g
    21,26zł/kg

    precio: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-06-24
    Roleski mostaza Kremska Roleski mostaza Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    precio: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-05-20
    Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
    Mostaza 175 g
    21,26zł/kg

    precio: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-06-12
    Roleski Roleski Mostaza polaca Roleski Roleski Mostaza polaca
    vieja 175 g
    22,80zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-08-26
    Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    precio: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2027-06-23
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5