Mostaza Francesa Roleski

Roleski
54Mostaza Francesa Roleski

Musztarda Francuska to wykwintna musztarda powstała z pełnych ziaren żółtej i brązowej gorczycy, które nadają jej charakterystyczny smak i wygląd. Doskonała dla osób lubiących kulinarne eksperymenty.

Produkt bezglutenowy. Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.

Zastosowanie:
Polecana do potraw z delikatnych, szlachetnych mięs, np. polędwiczek wieprzowych czy cielęciny. Wyśmienity dodatek do sosów, pikli i ryb. 

Mostaza Francesa RoleskiMostaza Francesa Roleski
masa netto

masa netto

175 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-06

pojemność

cena za kilogram

22,80 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044005813

5901044005813

precio: 3,99 zł

3.99 PLN 2027-08-06 NewCondition

woda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, ekstrakt kurkumy


Wartość odżywcza na 100 g

Wartość energetyczna 955 kJ/228 kcal

Tłuszcz 9,3 g

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g

Węglowodany 26 g

- w tym cukry 19 g

Białko 7,5 g

Sól 2,3 g


Gluten : Nie zawiera
Gorczyca : Zawiera

Musztarda Francuska to wykwintna musztarda powstała z pełnych ziaren żółtej i brązowej gorczycy, które nadają jej charakterystyczny smak i wygląd. Doskonała dla osób lubiących kulinarne eksperymenty.

Produkt bezglutenowy. Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.

Zastosowanie:
Polecana do potraw z delikatnych, szlachetnych mięs, np. polędwiczek wieprzowych czy cielęciny. Wyśmienity dodatek do sosów, pikli i ryb. 


Características:

bez konserwantów


marca:Firma Roleski
Nombre del producto regulado legalmente:Musztarda francuska
Conservación:

Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Chronić przed bezpośrednim działaniem światła.


Tipo de embalaje:

Słoik


País de origen:

Polska


Dirección del productor:

Roleski Spółka Jawna
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice
Polska


Dirección de devolución:

Roleski Spółka Jawna
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice
Polska
tel./fax +48 14 631 35 00

¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    precio: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2027-08-25
    Roleski Roleski Mostaza Chrzanów Roleski Roleski Mostaza Chrzanów
    175 g
    21,31zł/kg

    precio: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-08-10
    Roleski Tabla de mostaza Roleski Tabla de mostaza
    175 g
    21,26zł/kg

    precio: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-06-24
    Roleski mostaza Kremska Roleski mostaza Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    precio: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-05-20
    Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
    Mostaza 175 g
    21,26zł/kg

    precio: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-06-12
    Roleski Roleski Mostaza polaca Roleski Roleski Mostaza polaca
    vieja 175 g
    22,80zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-08-26
    Roleski Mostaza Miel Roleski Roleski Mostaza Miel Roleski
    175 g
    22,80zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Roleski Mostaza de Viking Roleski Mostaza de Viking
    175 g
    22,80zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    30
    fecha de caducidad 2027-08-11
    Roleski mostaza Dijon Roleski mostaza Dijon
    165 g
    24,18zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    21
    fecha de caducidad 2027-03-16
    Roleski Mostaza Roleski Trinidad Roleski Mostaza Roleski Trinidad
    picante Escorpión, línea Street Food, extremadamente 210 g
    23,76zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    28
    fecha de caducidad 2027-04-24
    Roleski Mostaza medianamente Roleski Mostaza medianamente
    picante Roleski 900 g
    16,11zł/kg

    precio: 14,50 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-03-05
    Roleski Mostaza suave Roleski Roleski Mostaza suave Roleski
    900 g
    16,11zł/kg

    precio: 14,50 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-01-22
    Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    precio: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2027-06-23
    Roleski Mesa Roleski Mostaza Roleski Mesa Roleski Mostaza
    275 g
    20,36zł/kg

    precio: 5,60 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-06-22
    Roleski Mayonesa de mesa Roleski Roleski Mayonesa de mesa Roleski
    280 g
    25,46zł/kg

    precio: 7,13 zł

    PLN
    1
    21
    fecha de caducidad 2027-07-20
    Roleski Mayonesa de mesa Roleski Roleski Mayonesa de mesa Roleski
    850 ml
    18,53zł/l

    precio: 15,75 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-07-23
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5