Regina 4-warstwowy papier toaletowy Regina UltraCare z ekstraktem z oczaru wirginijskiego – idealny dla wrażliwej skóry. Poznaj nowy, delikatny i komfortowy papier klasy premium, wzbogacony kojącym balsamem. Zapewnia wyjątkową miękkość i bezpieczeństwo. Stworzony specjalnie z myślą o osobach z wrażliwą i skłonną do podrażnień skórą, idealny do codziennego użytku. Dzięki innowacyjnej technologii łączenia warstw jest trwały i wydajny – doskonały dla całej rodziny. Wybierz jakość, której zaufa Twoja skóra. Z certyfikatem FSC i opakowaniem zewnętrznym wykonanym w 60% z plastiku pochodzącego z recyklingu, Regina wspiera zaangażowanie Sofidel w dążenie do osiągnięcia zerowej emisji CO2 netto do 2050 roku.
masa netto

masa netto

9 rol.

pojemność

cena za kilogram

2,85 zł / rol.

kraj

País de origen

Poland

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8004260003742

8004260003742

precio: 25,68 zł

25.68 PLN NewCondition
4-warstwowy papier toaletowy Regina UltraCare z ekstraktem z oczaru wirginijskiego – idealny dla wrażliwej skóry. Poznaj nowy, delikatny i komfortowy papier klasy premium, wzbogacony kojącym balsamem. Zapewnia wyjątkową miękkość i bezpieczeństwo. Stworzony specjalnie z myślą o osobach z wrażliwą i skłonną do podrażnień skórą, idealny do codziennego użytku. Dzięki innowacyjnej technologii łączenia warstw jest trwały i wydajny – doskonały dla całej rodziny. Wybierz jakość, której zaufa Twoja skóra. Z certyfikatem FSC i opakowaniem zewnętrznym wykonanym w 60% z plastiku pochodzącego z recyklingu, Regina wspiera zaangażowanie Sofidel w dążenie do osiągnięcia zerowej emisji CO2 netto do 2050 roku.
Características:testowany dermatologicznie na skórze wrażliwej, wyjątkowo delikatny dla wrażliwej skóry, z kojącym balsamem, 4 warstwy: miękki chłonny wytrzymały
Advertencia de seguridad:UWAGA - Aby uniknąć ryzyka uduszenia opakowanie przechowuj z dala od dziecka.
marca:REGINA
Sobre la marca:Produkty marki Regina powstają z nieustannym zaangażowaniem na rzecz osób, dla których małe, codzienne gesty mają wielkie znaczenie. W świecie pełnym pośpiechu wybieramy uważność – przeciwdziałamy marnotrawstwu i dbamy o Twoje poczucie bezpieczeństwa. Regina to coś więcej niż papier; to obietnica komfortu i niezawodnego wsparcia w każdym wspólnym dniu.
Nombre del producto regulado legalmente:Papier toaletowy Regina Ultra Care 4 warstwy 9 rolek
Otra información:
Conservación:Data produkcji na opakowaniu. Termin ważności nieograniczony.
Tipo de embalaje:Folia kurczliwa
País de origen:Poland
Dirección del productor:Sofidel Poland Sp. z o. o. ul. Mleczarska 31, 06-400 Ciechanów Polska
Dirección de devolución:
Velvet Papel higiénico Velvet Velvet Papel higiénico Velvet
Excellence Premium Comfort 9 rol.
2,35zł/ rol.

precio: 21,12 zł

PLN
1
3
Regina papel higiénico de Regina papel higiénico de
manzanilla 3 capas blancas 8 rollos 8 szt.
1,79zł/szt.

precio: 14,29 zł

PLN
1
112
Velvet xxl papel higiénico blanco Velvet xxl papel higiénico blanco
4 rollos 4 szt.
1,87zł/szt.

precio: 7,48 zł

PLN
1
3
Regina papel higiénico aloe vera Regina papel higiénico aloe vera
8 szt.
1,79zł/szt.

precio: 14,28 zł

PLN
1
56
Velvet higiénico humedecido Velvet higiénico humedecido
manzanilla papel y aloe vera 48 szt.

precio: 6,69 zł

PLN
1
14
Velvet papel higiénico suave Velvet papel higiénico suave
blanco 8 rol.
1,69zł/ rol.

precio: 13,50 zł

PLN
1
35
Velvet Naturalmente Velvet cuidado Velvet Naturalmente Velvet cuidado
el papel higiénico de manzanilla 8 rol.
1,69zł/ rol.

precio: 13,50 zł

PLN
1
15
Velvet Júnior hidrata papel Velvet Júnior hidrata papel
higiénico 42 hojas 200 g
32,60zł/kg

precio: 6,52 zł

PLN
1
64
Regina Toalla universales Regina Regina Toalla universales Regina
Toalla larga 2 capas de 2 rollos 2 rol.
5,16zł/ rol.

precio: 10,31 zł

PLN
1
5
Regina Regina Delicatis Regina Regina Delicatis
Servilletas cosméticas 4 capas 96 szt.

precio: 10,44 zł

PLN
1
11
Regina Papel higiénico Regina Regina Papel higiénico Regina
Hidratado con pantenol 42 szt.

precio: 6,50 zł

PLN
1
9
Regina Papel higiénico Regina Regina Papel higiénico Regina
Hidratante con extracto de hamamelis y pantenol 42 szt.

precio: 6,50 zł

PLN
1
10
Regina Regina Papel higiénico Regina Regina Papel higiénico
hidratante con manzanilla y extracto de aloe 42 szt.

precio: 6,50 zł

PLN
1
4
Regina Toallitas cosméticas Regina Toallitas cosméticas
Regina Soft Bamboo 96 szt.

precio: 10,42 zł

PLN
1
8
Regina Regina Absorb Ręcznik Regina Regina Absorb Ręcznik
uniwersalny 2 rol.
5,88zł/ rol.

precio: 11,76 zł

PLN
1
3
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5