Radix-Bis muesli crujiente de frambuesa-zarzamora

Radix
45
dobre ale bardzo slodkiem moim zdaniemRadix-Bis muesli crujiente de frambuesa-zarzamora
42Radix-Bis muesli crujiente de frambuesa-zarzamora
Radix-Bis muesli crujiente de frambuesa-zarzamoraRadix-Bis muesli crujiente de frambuesa-zarzamora
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-12

pojemność

cena za kilogram

24,89 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569001958

5907569001958

precio: 8,71 zł

8.71 PLN 2027-02-12 NewCondition

Runchy naturalne; płatki owsiane 45%, cukier, tłuszcz palmowy częściowo utwardzony, chrupki zbożowe (kaszka kukurydziana, mąka pszenna pełnoziarnista – mąka graham, cukier), mąka pszenna pełnoziarnista – mąka graham, ziarna słonecznika 4,3%, siemię lniane 2,2%, kaszka kukurydziana, miód, aromat; płatki kukurydziane (kaszka kukurydziana 87%, cukier, ekstrakt słodowy jęczmienny, sól), maliny i jeżyny liofilizowane 1%.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2021-06-30 12:53:39dobre ale bardzo slodkiem moim zdaniem



Sante Cereales muesli Tropical Sante Cereales muesli Tropical
fecha de caducidad 2027-07-17
Sante Fruto de cereales muesli Sante Fruto de cereales muesli
- Frutas 350 g
22,83zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-06-23
Sante Sante muesli con frutas Sante Sante muesli con frutas
tradicionales 350 g
21,14zł/kg

precio: 7,40 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-07-08
Sante Sante cereales muesli Sante Sante cereales muesli
crujiente de chocolate con plátano 350 g
24,74zł/kg

precio: 8,66 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-07-07
Sante cereales de granola Sante cereales de granola
crujiente, 350 g de fruta 350 g
24,74zł/kg

precio: 8,66 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-07-09
Sante Sante Granola de frutas Sante Sante Granola de frutas
fecha de caducidad
2027-03-19
Sante Sante crujiente clásica Sante Sante crujiente clásica
fecha de caducidad
2027-04-22
Sante Granola de chocolate de Sante Granola de chocolate de
Papá Noel 350 g
27,71zł/kg

precio: 9,70 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad
2027-02-25
Radix Radix-Bis Muesli con bayas Radix Radix-Bis Muesli con bayas
fecha de caducidad 2027-01-29
Radix Radix-bis exótica Muesli Radix Radix-bis exótica Muesli
Sin Gluten 400 g
25,85zł/kg

precio: 10,34 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-16
PRECIO REDUCIDO -10%
Radix Radix-Bis Fruta Muesli Sin Radix Radix-Bis Fruta Muesli Sin
Gluten 400 g
23,28zł/kg

precio: 9,31 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-12-31
Radix agar Radix-Bis Radix agar Radix-Bis
50 g
251,20zł/kg

precio: 12,56 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-07-01
Radix Semilla de radix bis chía Radix Semilla de radix bis chía
150 g
46,60zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-09-30
Radix Azúcar de caña Radix-Bis Radix Azúcar de caña Radix-Bis
Demerara 500 g
14,48zł/kg

precio: 7,24 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-08-26
Radix Grañones de maíz sin grasa Radix Grañones de maíz sin grasa
450 g
9,47zł/kg

precio: 4,26 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-01-17
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5