copos Radix-Bis 5 cereales

Radix
51copos Radix-Bis 5 cereales
copos Radix-Bis 5 cerealescopos Radix-Bis 5 cereales
masa netto

masa netto

450 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-03-17

pojemność

cena za kilogram

12,04 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569000517

5907569000517

precio: 5,42 zł

5.42 PLN 2027-03-17 NewCondition

Składniki: płatki jęczmienne, owsiane, pszenne, żytnie – 86%, płatki kukurydziane (kaszka kukurydziana 87%, cukier, ekstrakt słodowy jęczmienny, sól) – 14%.

Produkt może zawierać śladowe ilości orzeszków ziemnych, innych orzechów, sezamu oraz soi. Produkt zawiera gluten.



¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Radix La harina de avena Radix-Bis Radix La harina de avena Radix-Bis
    450 g
    9,78zł/kg

    precio: 4,40 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-03-31
    Radix Radix Bis Rye hojuelas Radix Radix Bis Rye hojuelas
    450 g
    8,87zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-02-25
    Mlekołaki Anillos de cereales Mlekołaki Anillos de cereales
    Honey 250 g
    24,72zł/kg

    precio: 6,18 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Sante Cereal de grano integral Sante Cereal de grano integral
    goji Sante Fit con arándanos y arándanos y bayas de 225 g
    30,36zł/kg

    precio: 6,83 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-04-25
    Sante Brownie de granola y cerezas Sante Brownie de granola y cerezas
    Sante Gold 300 g
    33,83zł/kg

    precio: 10,15 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-02-17
    Kupiec avena montaña Kupiec avena montaña
    400 g
    12,48zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Kupiec Comerciante de avena Kupiec Comerciante de avena
    instantánea 400 g
    12,48zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Radix agar Radix-Bis Radix agar Radix-Bis
    50 g
    251,20zł/kg

    precio: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-07-01
    Radix Semilla de radix bis chía Radix Semilla de radix bis chía
    150 g
    46,60zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Radix Azúcar de caña Radix-Bis Radix Azúcar de caña Radix-Bis
    Demerara 500 g
    14,48zł/kg

    precio: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-08-26
    Radix Grañones de maíz sin grasa Radix Grañones de maíz sin grasa
    450 g
    9,47zł/kg

    precio: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-01-17
    Radix Radix-Bis Sémola deletreada Radix Radix-Bis Sémola deletreada
    500 g
    12,00zł/kg

    precio: 6 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-25
    Radix avena Radix-Bis Radix avena Radix-Bis
    400 g
    9,40zł/kg

    precio: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Radix Maíz Radix-Bis Maka sin Radix Maíz Radix-Bis Maka sin
    gluten 450 g
    11,78zł/kg

    precio: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-02-12
    Radix Radix-bis deletreado tipo Radix Radix-bis deletreado tipo
    harina 2000 1 kg

    precio: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-01-16
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5