Przysnacki
51
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-04-09

pojemność

cena za kilogram

63,77 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900073022013

5900073022013

precio: 8,29 zł

8.29 PLN 2027-04-09 NewCondition
ziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach), dekstroza, sól, ser w proszku (ser w proszku (z MLEKA krowiego), słodka serwatka w proszku (z MLEKA), sole emulgujące: fosforany sodu), słodka serwatka w proszku (z MLEKA), drożdże w proszku, wędzona dekstroza, ekstrakt z drożdży, naturalny aromat, cebula w proszku, wędzona maltodekstryna, ser w proszku (z MLEKA koziego), ser w proszku (z MLEKA owczego), przyprawy, barwnik: ekstrakt z papryki, zioła
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna2249 kJ / 540 kcal
Tłuszcz35 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,2 g
Węglowodany48 g
w tym cukry2,6 g
Błonnik4,3 g
Białko6,1 g
Sól1,3 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej 8 400 kJ/2 000 kcal.
Opakowanie zawiera 4-5 porcji produktu. Porcja = 30 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Zawiera
produkt bezglutenowy, bez oleju palmowego
marca:Przysnacki
Sobre la marca:Przysnacki Dobre bo nasze Spróbuj też innych chipsów Przysnacki: Przysnacki Chipsy papryka
Nombre del producto regulado legalmente:Chipsy o smaku wędzonego sera.
Otra información:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Conservación:Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła. Chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem.
Tipo de embalaje:Torba
País de origen:Polska
Dirección del productor:Intersnack Poland sp. z o.o. ul. Centralna 2 32-090 Niedźwiedź
Dirección de devolución:Intersnack Poland sp. z o.o. ul. Centralna 2 32-090 Niedźwiedź
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Wiejskie Las patatas fritas de Wiejskie Las patatas fritas de
    cebolla patatas de la huerta 130 g
    60,00zł/kg

    precio: 7,80 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2027-02-15
    Wiejskie patatas chips de patata Wiejskie patatas chips de patata
    con mantequilla salada 130 g
    60,38zł/kg

    precio: 7,85 zł

    PLN
    1
    31
    fecha de caducidad 2027-02-23
    Wiejskie País chips de patatas Wiejskie País chips de patatas
    fritas ahumado Antiguo polaco 130 g
    60,00zł/kg

    precio: 7,80 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2027-02-03
    Wiejskie Papas fritas patatas Wiejskie Papas fritas patatas
    eneldo Rural 130 g
    60,00zł/kg

    precio: 7,80 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-02-14
    Lorenz Lorenz Rural patatas chips Lorenz Lorenz Rural patatas chips
    crema con cebolla 130 g
    59,69zł/kg

    precio: 7,76 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-02-24
    Przysnacki Przysnacki Chipsy Przysnacki Przysnacki Chipsy
    o smaku 130 g
    63,77zł/kg

    precio: 8,29 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2027-04-08
    Przysnacki Przysnacki Chipsy Przysnacki Przysnacki Chipsy
    o smaku 130 g
    63,77zł/kg

    precio: 8,29 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2027-05-07
    Lorenz chipsletten papas fritas Lorenz chipsletten papas fritas
    pimentón sur en un tubo 100 g
    76,20zł/kg

    precio: 7,62 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-05-19
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5