Provitus Bistro Patatas estofadas con zanahorias

Provitus
51Provitus Bistro Patatas estofadas con zanahorias
Provitus Bistro Patatas estofadas con zanahoriasProvitus Bistro Patatas estofadas con zanahorias
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-02-28

pojemność

cena za kilogram

18,52 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580005264

5900580005264

precio: 8,89 zł

8.89 PLN 2028-02-28 NewCondition
marchew (42 %), ziemniaki (34 %), woda, olej rzepakowy, mąka pszenna, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna328 kJ / 79 kcal
Tłuszcz5,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,38 g
Węglowodany5,9 g
w tym cukry3,6 g
Błonnik2,1 g
Białko1,3 g
Sól1,25 g

Pszenica : Zawiera
do schabu, mielonych i kurczaka
marca:Provitus
Nombre del producto regulado legalmente:Duszona marchewka z ziemniakami. Produkt sterylizowany.
Conservación:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C i spożyć w ciągu 3 dni.
Preparación y uso:Spożywać po podgrzaniu lub na zimno.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149
Dirección de devolución:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Provitus Remolachas fritas de la Provitus Remolachas fritas de la
    abuela 480 g
    14,56zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Provitus Red repollo frito Provitus Red repollo frito
    480 g
    15,60zł/kg

    precio: 7,49 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-02-28
    Provitus zanahorias fritas y Provitus zanahorias fritas y
    guisantes 480 g
    15,15zł/kg

    precio: 7,27 zł

    PLN
    1
    24
    fecha de caducidad 2027-12-30
    Provitus Zanahoria frita de la Provitus Zanahoria frita de la
    abuela 480 g
    15,15zł/kg

    precio: 7,27 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-02-28
    Provitus Repollo frito de la Provitus Repollo frito de la
    abuela 480 g
    15,17zł/kg

    precio: 7,28 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Provitus PROVITUS remolacha con Provitus PROVITUS remolacha con
    manzana frita 480 g
    15,92zł/kg

    precio: 7,64 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Provitus Provitus Col tierna con Provitus Provitus Col tierna con
    eneldo 480 g
    19,06zł/kg

    precio: 9,15 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2028-02-28
    Provitus Provitus crema de rábano Provitus Provitus crema de rábano
    picante 170 g
    30,47zł/kg

    precio: 5,18 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-01-20
    Provitus con rábano picante de Provitus con rábano picante de
    arándanos 170 g
    30,47zł/kg

    precio: 5,18 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-04-28
    Provitus pepinos encurtidos Provitus pepinos encurtidos
    latosie 640 g
    16,41zł/kg

    precio: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Provitus Conservas de chile Provitus Conservas de chile
    picante en vinagre 640 g
    16,42zł/kg

    precio: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Provitus pimientos marinados Provitus pimientos marinados
    California 600 g
    17,38zł/kg

    precio: 10,43 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Provitus marinado pimentón rojo Provitus marinado pimentón rojo
    600 g
    17,38zł/kg

    precio: 10,43 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-09-30
    Provitus pepinos processesed Provitus pepinos processesed
    Kashubian 640 g
    17,17zł/kg

    precio: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5