Planeta cristalino Sal del Himalaya Rosa Molida gruesa

Bio Planet \n

SKŁADNIKI

\n

sól \nhimalajska różowa grubo mielona 100%, nierafinowana. Nie zawiera substancji \nprzeciwzbrylającej.

\n

                                                                                                                                                                \n

\n

OPIS

\n

Sól \nhimalajska pochodzi z najwyższych gór świata, z miejsca, gdzie miliony lat temu \nznajdował się słony ocean. Jest najczystszą solą dostępną na Ziemi. Sól \nhimalajska to doskonała alternatywa dla soli kuchennej.

\n

 

\n

INFORMACJA \nALERGENNA

\n

W \nzakładzie paczkowane są surowce zawierające alergeny: zboża zawierające gluten, \norzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soja.

\n

 

\n

ZALECANE \nWARUNKI PRZECHOWYWANIA

\n

Produkt \nbezterminowy. Przechowywać w suchym i chłodnym \nmiejscu.

Planeta cristalino Sal del Himalaya Rosa Molida gruesaPlaneta cristalino Sal del Himalaya Rosa Molida gruesa
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2030-08-31

pojemność

cena za kilogram

12,22 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902983781431

5902983781431

precio: 7,33 zł

7.33 PLN 2030-08-31 NewCondition

Sól himalajska różowa grubo mielona 100%, nierafinowana. Nie zawiera substancji przeciwzbrylającej.


style=\'FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: \"Open Sans\",\"sans-serif\"; LINE-HEIGHT: 150%\'>style=\'FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: \"Arial\",sans-serif; LINE-HEIGHT: 150%; mso-fareast-language: PL; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"\'>

style=\"mso-bidi-font-weight: normal\">style=\'FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: \"Open Sans\",sans-serif; LINE-HEIGHT: 150%; mso-fareast-language: PL; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"\'>SKŁADNIKI


style=\"MARGIN: 0cm 0cm 0pt; LINE-HEIGHT: 150%; tab-stops: 360.0pt\">style=\'FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: \"Open Sans\",sans-serif; LINE-HEIGHT: 150%; mso-fareast-language: PL; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"\'>sól
himalajska różowa grubo mielona 100%, nierafinowana. style=\"mso-bidi-font-weight: normal\">Nie zawiera substancji
przeciwzbrylającej.


style=\"MARGIN: 0cm 0cm 0pt; LINE-HEIGHT: 150%; tab-stops: 360.0pt\">style=\'FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: \"Open Sans\",sans-serif; LINE-HEIGHT: 150%; mso-fareast-language: PL; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"\'>style=\"mso-tab-count: 1\">                                                                                                                                                               


style=\"mso-bidi-font-weight: normal\">style=\'FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: \"Open Sans\",sans-serif; LINE-HEIGHT: 150%; mso-fareast-language: PL; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"\'>OPIS


style=\'FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: \"Open Sans\",sans-serif; LINE-HEIGHT: 150%; mso-fareast-language: PL; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"\'>Sól
himalajska pochodzi z najwyższych gór świata, z miejsca, gdzie miliony lat temu
znajdował się słony ocean. Jest najczystszą solą dostępną na Ziemi. Sól
himalajska to doskonała alternatywa dla soli kuchennej.


style=\'FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: \"Open Sans\",sans-serif; LINE-HEIGHT: 150%; mso-fareast-language: PL; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"\'> 


style=\"mso-bidi-font-weight: normal\">style=\'FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: \"Open Sans\",sans-serif; LINE-HEIGHT: 150%; mso-fareast-language: PL; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-bidi-font-size: 11.0pt\'>INFORMACJA
ALERGENNA


style=\'FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: \"Open Sans\",sans-serif; LINE-HEIGHT: 150%; mso-fareast-language: PL; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-bidi-font-size: 11.0pt\'>W
zakładzie paczkowane są surowce zawierające alergeny: zboża zawierające gluten,
orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soja.


style=\'FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: \"Open Sans\",sans-serif; LINE-HEIGHT: 150%; mso-fareast-language: PL; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-bidi-font-size: 11.0pt\'> 


style=\"mso-bidi-font-weight: normal\">style=\'FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: \"Open Sans\",sans-serif; LINE-HEIGHT: 150%; mso-fareast-language: PL; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"\'>ZALECANE
WARUNKI PRZECHOWYWANIA


style=\'FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: \"Open Sans\",sans-serif; LINE-HEIGHT: 150%; mso-fareast-language: PL; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"\'>Produkt
bezterminowy. Przechowywać w suchym i chłodnym
miejscu.


Bio Planet Planeta cristalino Sól Bio Planet Planeta cristalino Sól
Kłodawska Tierra toscamente 600 g
10,63zł/kg

precio: 6,38 zł

PLN
1
2
Skarby Oceanu Planeta cristalino Skarby Oceanu Planeta cristalino
Sal del Himalaya Rosa finamente molido 1 kg

precio: 10,33 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2030-12-31
Bio Planet Planeta cristalino Sal Bio Planet Planeta cristalino Sal
del Himalaya Rosa Molida gruesa 1 kg

precio: 10,79 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2030-08-31
Sante Sante sal rosa del Himalaya Sante Sante sal rosa del Himalaya
350 g
14,26zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2029-06-12
Radix Radix-Bis del Himalaya sal Radix Radix-Bis del Himalaya sal
rosa es una de grano fino 300 g
11,93zł/kg

precio: 3,58 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-09-30
Radix Radix-Bis Sól himalajska Radix Radix-Bis Sól himalajska
różowa 900 g
9,21zł/kg

precio: 8,29 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2035-02-15
Big Nature Sal rosa del Himalaya Big Nature Sal rosa del Himalaya
Big Nature fina 1.1 kg
8,17zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2030-05-31
Salvita Salvita
250 g
46,36zł/kg

precio: 11,59 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-10-30
Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
Secos 150 g
89,73zł/kg

precio: 13,46 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-28
Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
BIO 100 g
109,90zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-05
Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
135,00zł/kg

precio: 13,50 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
Brasil BIO 150 g
169,27zł/kg

precio: 25,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
gluten Bio Planet BIO 200 g
52,65zł/kg

precio: 10,53 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
123,30zł/kg

precio: 12,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
sultanas sin gluten BIO 400 g
45,00zł/kg

precio: 18 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Arroz Bio Planet Bio Planet BIO Arroz
Basmati Integral 500 g
23,78zł/kg

precio: 11,89 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-24
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5