Pan blanco sonko con avena

Sonko Owies uprawiany jest powszechnie w strefie umiarkowanej Eurazji oraz Ameryki Północnej. Szczególnie ceniony za swoje właściwości odżywcze: znaczną zawartość błonnika pokarmowego oraz minerały pochodzenia naturalnego.
Pan blanco sonko con avenaPan blanco sonko con avena
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-07

pojemność

cena za kilogram

40,53 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180940501

5902180940501

precio: 6,89 zł

comprar 10 szt. para 6.79 zł/szt
6.89 PLN 2026-12-07 NewCondition
kaszka kukurydziana, pełnoziarnista mąka żytnia, 22% mąka z płatków owsianych, woda, ekstrakt słodowy jęczmienny, 2% inulina, sól, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu
Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna 1509 kJ
Wartość energetyczna 357 kcal
Tłuszcz, w tym:2,0 g
kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany, w tym:70,2 g
cukry 8,4 g
Błonnik 10,8 g
Białko 9,1 g
Sól 0,78 g
Potas340 mg (17%***)
Magnez74,6 mg (20%***)
Żelazo2,4 mg (17%***)
Cynk 2,3 mg (23%***)
*** % dziennej referencyjnej wartości spożycia
Opakowanie zawiera ok. 32 porcje (ok. 32 kromki).

Jęczmień : Zawiera
Owies : Zawiera
Żyto : Zawiera
Owies uprawiany jest powszechnie w strefie umiarkowanej Eurazji oraz Ameryki Północnej. Szczególnie ceniony za swoje właściwości odżywcze: znaczną zawartość błonnika pokarmowego oraz minerały pochodzenia naturalnego.
Características:bez dodatku cukrów*, wysoka zawartość błonnika, 3 x mniej kalorii**, niska zawartość tłuszczu, minerały pochodzenia naturalnego, 23%*** cynku, 20%*** magnezu, 17%*** żelaza, 17%*** potasu, wewnątrz 2 opakowania, * zawiera naturalnie występujące cukry, ** w porównaniu do kromki pieczywa tradycyjnego, *** % dziennej referencyjnej wartości spożycia
marca:Sonko
Sobre la marca:Sonko - dbaj o siebie! Sonko Fit&Crispy Sonko Przyjemność Bez wyrzutów sumienia :) Spróbuj również: Sonko 3 lekkie wafelki 3 ziarna w mlecznej czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki z owsem w mlecznej czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki pełnoziarniste w ciemnej czekoladzie
Nombre del producto regulado legalmente:Pieczywo chrupkie, ekstrudowane.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Pudełko
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Sonko soluble pan luz sonko Sonko soluble pan luz sonko
fecha de caducidad 2027-05-17
Sonko Pan ligero de sonko con Sonko Pan ligero de sonko con
espelta y calabaza 170 g
40,47zł/kg

precio: 6,88 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-08-09
Sonko sonko pan ligero de centeno Sonko sonko pan ligero de centeno
170 g
41,53zł/kg

precio: 7,06 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-05-22
Sonko luz sonko 7 pan de grano Sonko luz sonko 7 pan de grano
fecha de caducidad 2027-03-24
Sonko sonko pan tan liviano con Sonko sonko pan tan liviano con
semillas de girasol 170 g
40,47zł/kg

precio: 6,88 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-05-15
Sonko pasteles de arroz naturales Sonko pasteles de arroz naturales
130 g
36,15zł/kg

precio: 4,70 zł

PLN
1
62
fecha de caducidad 2027-09-15
Sonko Obleas de arroz sonko con Sonko Obleas de arroz sonko con
sal marina 130 g
37,08zł/kg

precio: 4,82 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-09-25
Sonko Granos de cebada Sonko Sonko Granos de cebada Sonko
Country 4x100g 400 g
14,58zł/kg

precio: 5,83 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-03-01
Sonko Arroz blanco de grano largo Sonko Arroz blanco de grano largo
Sonko 1 kg

precio: 7,32 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-02
Sonko tortas de arroz de las Sonko tortas de arroz de las
semillas de calabaza 130 g
37,31zł/kg

precio: 4,85 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad 2027-05-12
Sonko avena, tostados 4 bolsas x Sonko avena, tostados 4 bolsas x
100g 400 g
16,13zł/kg

precio: 6,45 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-03-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5